מרתפי יין

זה נקרא בטווח של תעשיית היין, בניין או צמח המשמש עבור ייצור, אחסון הפקדה של יינות. ישנם, קטנים וגדולים. אבל בין אלה הפרופורציות משמעותי, מכולות שבו המוצר הופקד בדרך כלל לפני שנים רבות. גורמים מכילים אלה איזה יין הופך להיות בוגרת, נקראים חביות או חביות. למרות שזה אולי נראה פרט, ההרכב של אותם חיוני לשימור היין המתאים. מספר גורמים בהקשר זה: אילו חומרים הוא עשוי (סוגי עץ, וכו '), אוורור מכולות, לחות וכדומה. יתר על כן, מרתפי יין, נוטים להחזיק מעבדות.

בחדרים אלו, החקירות מבוצעות על הרכב ועל איכות היינות. הוא גם בבקבוקים אותם, קלטות ממוקמים בינו לבין תג אותם הוא. הקמת יקבים המודרניים ביותר לוקח בחשבון סיכון: הגפן עליך להזין את היקב מן החלק הגבוה ביותר, ולאחר מכן המשך הבאים שלבים. המוצר ובכך יעבור בכל שלב של ייצור עד שהוא מגיע הפה של הבקבוק; אשר תהיה ממוקמת בחלק הנמוך ביותר של היקב. יקבים רבים יש דמיון קרוב עם ארכיטקטורות orographic. עושר תרבותי עצום שלה, בשילוב עם אופנות, כלומר רוכשת את היין בשלבים היסטוריים שונים, ואת הדרך שבה הקמתו; מבוצע הם נותנים את הבניין ערך ייחודי. במרתפי יין ענבים גדל צמחים של אותם בעלים יכולים להיות מטופלים, או ניתן לרכוש מכרמים אחרים. בזכות הטיפול משונה שניתן ענבים ליין (אשר חייבת להיות תקופה של חניה חובה), סוג זה של ייצור מאפשר כי הפרי ניתן להעביר מבלי לסבול את המוצר הסופי שינויים.

מסיבה זו, אין צורך מטעים סמוכים היקבים. כמה יקבים גם להשתמש במבנים שלהם כדי לקדם את התיירות. לדוגמה בספרד, כמה יקבים הידועים ביותר מסלול גדול למצוא בעיר חרז. ו אין ספק כי היינות הטובים ביותר שיוצרו בו הם יינות הכמורה בן מאה. נמצאו מספר מרתפי משונה, מצטיינים על-ידי שלה תקרות גבוהות, קשתות, שנקרא 'הקתדרלה במרתפים'. שם, היין מותר לשבת חביות יין לפחות שלוש שנים. ביחס בחדר היו יינות, במכירה פומבית לשלם 1,000 יורו עבור אחד העותקים שלו.