מפתח כדי לנצל את הבושם שלך למקסימום

בשמים שתהיה כל אחד מהם אישיות מוגדרת היטב. כל בושם שונה, בהתאם לניחוח הטבעי של האדם מחילה אותו. לכן, בחירת בושם כי אתה מרגיש. טוב מאוד, אולי שהיה שונה לגרום לך אכזבה כאשר לך לנסות את זה בעצמכם, כי הבושם אינטראקציה באופן מאוד מסוים את הריח של כל אחד מאתנו. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם להוציא את המקסימום את הבקבוקים היפים האלה מכילים ריחות יפיפייה ביופי משלהם. אנשים עם עור שמנוני שומרים על עוד ריחות של בשמים.

אם העור שלך יבש מאוד, ניתן לפתור בעיה זו על-ידי הצבת שכבה של קרם לך לפני שתמשיך כדי להחיל את הבושם. לבירורים בנושא יש לפנות ל הכנסת שמבין יותר ממני. הדבר יכול לקרות לאנשים עם עור לבן מאוד. לכל אחד יש את חומציות pH – מן העור שלהם שונה, שהינו למעשה מה מקיים אינטראקציה עם הבושם. החששות אותו עם גורמים האנדוקרינית, אפילו דיאטה. הכל השפעות בזמנו הבושם מפיקה את הפתק הסופי על כל אדם מסוים. דרך לגרום לריח להישאר היא להחיל את הבושם במקומות יותר דחוף, כלומר עם זרימה גדולה יותר של דם.

הגוף חום הופך שהבושם הוא שוחרר באופן מלא, באופן הדרגתי. אזורים נוחים יותר נמצאים בצוואר, מאחורי האוזניים, הזרועות בתוך קיפול של המרפק, שורש כף היד, מאחורי הברכיים המקום הרבה פעמים שכחתי. הבעיה עם ניחוחות מדולל באלכוהול, ביותר מאז אתיל אלכוהול הוא הממס בשימוש מובהקים, הוא כי הם נוטים להתנדף, באמצעות אותו מנגנון זה משחרר את החומרים הפעילים של תמציות. מסיבה זו, יש צורך יש מקום מיוחד כדי לשמור על בשמים, שם יש אור שמש במיוחד-, ויש לו די מגניב. החום הוא אויב גדול של בשמים, עלולה לגרום להתמוטטות. זכור כי שמנים אשר בשמים בהתבסס על הרכב שלהם הם בעיקר נגזר צמחים ופרחים, קרי, חומרים ביולוגיים רגישים יותר לשינויים כימיים. הזמן הממוצע של בושם נמשך שלוש שנים. לאחר תקופה זו, ניחוחות נחלשים, אין יעילות באותה מידה כמו כאשר הם נעשים טריים. אתה צריך לנסות בושם על העור נקי, קרי לאחר רחצה אותנו עם סבון נייטרלי. התוצאה של ההערה האחרונה של בושם על עור מאוד transpired מאשר על עור נקי, לא שיורית ריחות אינה זהה. עם המפתחות האלו פשוט תוכלו לבחור את הבושם המתאים ביותר האישיות שלך ואת העור שלך, וליהנות זה הראשונה האחרון.