מספיק לשמוע לחישות של קופים

השנה (2005), יש עדים הרגל רע בעולם של אירופה בכדורגל. זה הפך אופנתי בקרב פחות צעירים משכילים מעשה עושה רעש של קופים עבור מתגרה של שחקנים שחורים. לחץ כאן פרופ ליאור רוקח ומצא עוד . אבל אני חושב יעשו עוד להפריע הקבוצה היריבה על ידי גזענות, אין לו מקום בכדורגל או בכל מקום אחר. כדורגל ספרדי ביקורת חריפה על ידי מעשיהם של מיעוט של אנשים צעירים שיש להם אין כבוד לכלום. היום ראיתי משהו, משהו מצחיק, סקרן, במקביל מנחמת. ב- Santiago באיצטדיון גרלנד היא מיץ משחק ידידות נגד כל הכוכבים של ה-MLS ב ארצות הברית.

בשלב זה של ריאל מדריד יש קבוצה של אנשים צעירים תמיד יושב מאחורי הדרום המטרה יש את הכינוי, אולטרה sur. במשחק הראשון לפני תחילת הליגה הספרדית כבר התחיל בקבוצה זו עם קולות הקופים שלהם כאשר לשחקן שחור נגע בכדור. עם זאת, חסר תקדים אותם יותר מכמה שניות כי כל האיצטדיון זרק לשרוק כדי להשתיק אותם. לנסות כבר 2 או 3 פעמים כי הם לא יכלו להיות עייף נגד שאר הציבור. זה היה קטע ממש מצחיקה, ראה חלק האיצטדיון להילחם עם מסיבה אחרת.

קצוות שהתעופפה קבוצה זו לא הייתה מוגבלת רעשים, שניסו עם דברים אחרים (לא יחזרו), לרבות עלבון פנים חדשות על הסגל של ריאל מדריד. עם זאת הם היו בקרוב שאשרוק כדי להמשך את הציבור ואת מאמציהם לא היה הרבה. מאז המינהל עושה דבר כדי להשתיק לתת שם רע לכדורגל, זה טוב לדעת. שהציבור אינו תומך בהם. יש דרכים אחרות כדי לעודד את הקבוצה שלך לעשות מחוות גזעני ומעליב. סור אולטרה שרה כמה דברים חיוביים, מעודד ל Guti, לדוגמה, ולאחר מכן את שאר האוהדים גם נתמך. נכתב על ידי ג'יי Buckenmeyer.