מנגנון ארנקים וירטואליים ושיטות עבודה

זהו WMZ ו WMR ידועה לכל מי לעבוד או לקבל תשלום באינטרנט, או לקבל העברות כספים דרך האינטרנט. באופן כללי, WM-ארנק הוא הארנק אותו דבר, רק וירטואלי על זה כסף זהים. עם זאת, אנשים רבים קשה להתרגל לסוג זה של חדשנות. טוב יותר מכל הבטחות מילוליות של אדם פועלת החוויה שלהם. ברגע שהכסף יהיה בארנק שלו, וכאשר הוא יכול המזומנים אותם נקודה החליפין, מגיע לו להבין שזה לא עוד ניסיון לרמות אותו.

אחסון והעברה הארנק-WebMoney להיות רובל רוסי ועוד מטבע מדינות. למרבה הצער, לא הכל אפשרי למשוך את הכסף במטבע המאוחסן על הארנק שלך. אבל כדי להתמודד עם חוסר העקביות הזה יחליפו ליברטי שמורת USD בכסף Yandex, שבו אתה יכול לעשות בעזרת המערכת. צריך לשים לב, כי שער החליפין מקובל, זה הזמן לבלות קצת. אם פתיחת התיק – זה כבר התיישבו, אל תשכחו לדאוג ותעודת. זהו מכשיר וירטואלי, מלכתחילה ניתן לארגן "ראשוני". באינטרנט מסמכים אלה לא מונפקות.

אתה צריך להפנות לחברות מיוחדים שיכולים לעזור לך עם זה. אם אתה לא תצטער על כך אומר שאתה לא מקבל להתחיל, תעודה אישית. עבור העיצוב של המסמך הזה דורשת דרכון קצת כסף. עם תעודה זו, אתה יכול לשקול את עצמך רשום רשמית, "רשמית" את מילת הקסם אומר שיש לך לא רק חובות אבל גם זכויות, אשר תינתן לך הזדמנות להגן. מה יכול לקרות, אתה שואל. סביר להניח כי מטרד כלשהו יכול stryastis. נניח כזה בעיה רצינית עם פלט ממחשב המערכת. אם היית כל כך קצר רואי, לחיצה ארוכה על מקש כדי הארנק שלך במחשב, אתה תהיה המפתחות אינם זמינים. אם יש לך תעודת כדי לעזור לך להגיע העובדים של המערכת, ולנסות לשחזר את הנתונים. יכול להתרחש גם המצב הבא: יש לך קיימת הסכמה על הדרך להשיג כסף או כל הסדר, אלה שאיתם אתם משתפים פעולה, הסדר זה הפרה. במצב זה, אתה ניתן להגן על זכויותיהם בבית המשפט פשיטת רגל, וקיווה כי ההגנה הוגן מובטחת. ואז, כמעט נוכלים רוצה לתקשר איתך, אם אתה מחזיק דרכון. ישנם אתרי אינטרנט המציעים רשימת דואר מחליפי. על השוואות לאתרים כאלה קנייה ומכירה המטבעות הזרים בנקודות שונות בחילופי שיכולים לעשות לעצמם את האפשרות הרווחית ביותר.