מלאכת יד בחג הפסחא

יום ראשון של פסחא הוא אחד הימים היפים ביותר בחג הפסחא. במיוחד אם יש בבית בחג הפסחא היה מיופה עם עבודות מתוצרת עצמית. . כי זה שווה כדי לאסוף כמה מוטיבים עבור החרטום מלאכה הבאה. הראשונה היא השאלה, מה צריך להיעשות עד חג הפסחא. מה דעתך על ארנב הפסחא? קודם כל, יש להחיל קלסתרון אבל. כדי לעשות זאת, כל ספר בעל חיים יכול לשמש. פרופ ליאור רוקח בהחלט מביע דעה מלומדת.

ישנם רק לא קטנות מדי ארנב פסחא. אנשים רבים נוטים לצבוע את התמונות קטן מדי. ובכל זאת, אפילו DINA4 גיליון גדול יש מספיק מרחב. אופן ארנב הפסחא מהצד, צריך בצורה אופטימלית אז קיים כמו הצגת הדף ואולי לקפוץ. לבסוף, ארנב ישיבה יכול להפעיל. זה הופסק רק את הארנב.

בעוד האוזניים צומצמו, אין בעיה. זה יכול להיות קבוע שוב עם דבק לכל מטרה. גלגלים קטנים, בסך הכל ארבע חתיכות, להצמיד את כפות רגליו של הארנבים. התאמה יכול לשמש ציר, זה דרך הידיים (אל תדאג, זה מדמם לא) יהיה חד כל אחד לוקח גלגל בקצה שלו פתוח. הארנב יהפוך גם לא יציב, כי הנייר היה דק מדי, אתה יכול לקפל את הנייר לחצי לפני ביצוע את סגנון התו. נמשך הוא לאחר מכן הגדר את החצי הנותר. לאחר חיתוך שם בחוץ עכשיו משני חלקים אשר מודבקות למעלה. שם. זה יש לו את היתרון שניתן לגזרים כפות רגליו על הציר, כך זה נותן יציבות יותר. עכשיו, ארנב הפסחא בחג הפסחא על שולחן ארוחת הבוקר יכול להפוך הקפות. דף הבית של רוג'ר שמידט: קריקטורה קריקטורה אנטי-spam-Ihhhh מ': רוג'ר הצבע שמידט ähht ohmpage nochn_Punkt דה