מכירות פומביות באינטרנט

עד כה, כמעט כל משתמש עם ניסיון של גלישה באינטרנט יותר משבוע כבר מודעים לקיומו של מכירות פומביות מקוונות. מותגים כגון eBay.com ו Molotok.ru לא להישאר בצל האלמוניות, ולמשוך מאות אלפי מבקרים את ההזדמנות כדי לחסוך ולהרוויח רכישות על מכירות. אבל אם את המכרז הראשון – Molotok.ru להכיר טוב יותר את קהל דוברי רוסית זו, הלה כבר מזמן זכתה להכרה עולמית כמו המכרז הגדול ביותר אינטרנט. הרעיון בשימוש מושגית היא ליצור ולקדם את המכירות הפומביות eBay, היוו את הבסיס להתפתחות מאוחרת יותר של מכירות פומביות באינטרנט עסקים ברחבי העולם. זה מכירה פומבית eBay.com הניח את הלבנים הראשון הבסיס של תעשיית מיליארדי דולרים במכירה פומבית. אבל מה נקבע הצלחתה וצמיחה מתמשכת של הפופולריות שלו? על מה היא הגידול המתמיד מניות eBay מכירה פומבית? בואו ננסה למצוא את התשובה במרתפי ההיסטוריה … מכירה פומבית ב-eBay היה נוסדה בשנת 1995 ספטמבר, אמריקאי פייר Omidyar.

באותו זמן זה היה אתר כזה הראשון מסוגו בעולם. קוד זה אז כתב פייר Omidyar למשך סוף שבוע אחד, אבל עכשיו באתר של הצבא לעבוד ליווי מתכנתים. הדבר הראשון נמכר על eBay.com הפך מצביע לייזר שבור עבור $ 14, השייכת למייסד של המכרז. כפי שאתה יכול לראות, הצלחה גדולה החלה עם מעשים קטנים. פשוטו כמשמעו, בתוך שבועות, האתר הפך לצבור פופולריות, זה התחיל לשפוך את המבקרים ממדינות שונות.

ספקים בתערוכות קטגוריות שונות של מוצרים, הקונים היו מוכנים לשלם על הסדר. והכל עבד אמון מושלם מערכת משוב! מקור הכנסה היוו דמי המכרז על כל העסקה. כל הכספים שהתקבלו הם חולקו בפיתוח של פרסום מכרז פעיל, ולשפר את שירות פונקציונלי. אם, לעומת זאת, ציין את הסיבות לפופולריות של מכירות פומביות באינטרנט מכירה פומבית ב-eBay בפרט, אנו יכולים להבחין שש סיבות עיקריות: 1) היעדר מחסומים גיאוגרפיים – המוכרים והקונים יכולים להשתתף מכרזים מכל מקום בעולם, מספיק כדי לקבל גישה לאינטרנט. זה מגדיל את מספר המוכרים / שם הרבה קונים / הימורים. 2) היעדר מחסומי שפה – לקחת חלק בסחר פומבית ואולי בשפות שונות. מדינות רבות סניפים מקומיים שלהם המכרז, כגון בריטניה, גרמניה, הולנד, ספרד, אוסטרליה הרשימה יכולה להיות המשך. 3) אין להגביל את זמן – שיעורי לסחורות ניתן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המון, בתורו, עשוי להימכר עד 10 ימים – מספיק זמן כדי למצוא, לסקור הרכישה. 4) מספר גדול של קונים – מבקרים המכרז נמשך מגוון עצום של מוצרים שונים, המוצעים במחירים נמוכים יחסית. גם כאן תוכלו למצוא אספנות נדיר, אשר כמעט בלתי אפשרי לקנות מקוון. ראוי להזכיר את הריגוש, גם התרגשות, כדי לחפש לרכישת סחורות! 5) מספר גדול של מוכרים – עלות נמוכה של מיקום המוצר, קהל צרכנים עצום, וקלות השימוש המכרז גם מפתה עבור המוכרים. יתר על כן המוכר יכול להיות, כל משתתף מספיק הרצון שלך. 6) מודל עסקי יעיל – גידול במספר הקונים מוביל לעלייה במכירות, עלייה סלרס ממריץ את הגדילה של הקונים … וכן הלאה עד אינסוף. סוג של מכונת תנועה מתמדת, המבטיח מעורערת פופולריות המכרז סחר eBay.com ברחבי העולם. לפיכך, סיכויי המכרזים באינטרנט מבטיח למדי והם מבוססים על התועלת שהם מספקים למשתמשים באינטרנט. ניתן גם לנצל את נקודות החוזק שלהם ואת היכולות. האם אתה אוכל הזדמנות להפוך לקונה פעיל או להתחיל על ידי מכירת טובין במכרז – הבחירה היא שלך!