מיטוב הבלוג שלנו

לפני כמה ימים היינו רואים שהוא קידום אתרים. כי הפעם ננסה ליישם כדי לשפר את המיקום שלנו. נתחיל עם היישום של המטה-תג. אנחנו מחפשים איפשהו שתספק בתג completo באופן אוטומטי. * WebExperto * WebTaller * ContadorWap עכשיו אתה תוהה, כיצד ליישם? בוא ראה, כדי להפיק את התג ייתן להם קוד דומה לזה: קודים אלה עליך לפרוס אותם בתוך התגים ואת הכותרת של התבנית שלנו. מיטוב שלנו וורדפרס באמצעות תוסף completo קיים מספר plugin כדי להוסיף כדי למטב את הבלוג שלנו. כעת נדבר על 2 completo תוסף. כל אחד SEO Pack כפי ששמו מרמז, הוא כלי מלא כדי לשפר את המיקום שלנו-SEO.

אם אנו לתרגם את זה הספרדים נרצה: SEO Pack הכל בחבילה אחת. השימוש פשוט מאוד: * עליך להוריד את הגירסה העדכנית ביותר של התוסף מהאתר הרשמי של החברה. * לפתוח קובץ ה-zip ב- ה-plugins במדריך שלנו-בלוג: wp-תוכן/תוספים / * להפעיל את התוסף מהחלונית ' ניהול ', בה הכרטיסיה "תוסף". כעת אנו חייבים להגדיר אותו, ואת ואנו נעשה זאת מהחלונית ' ' בכרטיסיה 'אפשרויות' בתפריט המשנה תמצאו "כל ב אחד SEO Pack" * אם אתה בוחר באפשרות "כותרות שכתוב" בכל פעם שאתה כותב ערך יש את האפשרות של re – לכתוב הכותרת, תיאור של הקלט ויכול גם באופן ידני לכתוב מילות מפתח הקלט. אתר: wp.uberdose.com הוסף-המטה-תג completo פונקציה של תוסף זה כדי ליצור את המטה-תג completo, ולכן היא קצת יותר קל. * להוריד את הגירסה העדכנית ביותר של התוסף מהאתר הרשמי. * Descromprime קובץ בתיקיה של תוסף.

* להפעיל אותו מהחלונית ' '. ** כדי להגדיר אותו ללכת לחלונית ' ' בכרטיסיה 'אפשרויות' בתפריט המשנה "-Meta Tags". עליך להזין רק את התיאור, מילות מפתח של הבלוג שלך, metatags הדפים שלך. אתר: g-loaded.eu Hize תיאור מלא יותר של כל אחד SEO Pack, שכן זה נעשה נתן לי תוצאות טובות מאוד.