מחפש כסף או שינוי בחייכם.

כאשר אתה מפעיל לעסק מקוון, סביר להניח אתה חושב במילה אחת: “DINERO”. יכול היה להאשים אותך. מי מתחיל עסק שבו היא רק עבור בידור? אף לא מיס לעשות, הרוב הגדול הלך כדי להרוויח יותר כסף יש חסכון, אם הדברים היטב, לעזוב את העבודה היומיומית שלנו להפסיק “hacer עשיר מישהו mas” להיות מיליונרים בנו. עם זאת, כדי להצליח בעסקים עליך סוג אחר של מטרות יותר כסף בלבד. למרות עלולים לחשוב כי “solo צריך dinero”, המציאות היא כי יש כסף על כל הצדדים, אך לא כסף מה אתה מעוניין ביותר. לזכות פעמיים? באפשרותך לעבוד פעמיים! חיפוש אחר עבודה לעשות, עובדת במשמרות כפולות. עם זאת, האפשרות של מגורים פחות, אין חיים חברתיים והשאר המשפחה משום שהוא מאוד מבדרים.

אני מכיר אנשים להרוויח הרבה כסף. הם יש טיפס את קנה המידה של החברה, יש חיים כאן, אבל זה לא מזמן אני רואה ולא כי הם אינם יחד עם העניים, אלא כי פשוט אין להם זמן. הם עובדים יותר מ- 14 שעות היום, הולך הביתה רק על שינה, לעבוד בסופי שבוע, חגים לאומיים, כאשר הם יוצאים “vacaciones familiares” להישאר בחדר במלון מענה דוא ל, ביצוע שיחות. הם פרופילי מנהלים המגיעים בטלוויזיה, מי לא לבלות עם חבריו, את חיי החברה שלו היא עבודה הם תמיד הרחק משפחה ותחביבים שלו. כי יש הרבה כסף אם לא יכולים ליהנות מזה? לכן, אם אתה רוצה לפתוח עסק באינטרנט או שכבר קיימת, להתחיל לחשוב, אם לא עשית, כסף מה יכול לתת לך. מלאה לחשבון הבנק לתת, אבל טוב יותר שלא לחשוב על מה ניתן להשיג עם זה אומר, במקום רק מספרים רבים. עלי לחפש לא רק כסף.

אני מחפש אורח חיים. אני רוצה חופש כלכלי. הקדש זמן כדי לעשות מה שאני רוצה ועל כסף לקנות את מה שאתה צריך. היא אינה טובה יותר מאשר רק לצבור כסף בבנק? לעבוד בעסק מהבית שלך ועם שלך הכללים שלך משנה דברים. גם כאשר אתה מנצח מעט, שעבודה כסף עבור מה אתה רוצה, אתה מרוויח יותר, יחליטו עד עבודה ו בשם. באותו הזמן מגיע. באותו הזמן אתה מתעורר, זמן להחליט לקחת-הליכה ואת כאשר תנומה. לא תמיד אנחנו לוקחים החלטות אלו? כמובן, אם אתה נהנה כי מישהו לקחת לך, קדימה. טוב יותר ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט, אל תתנו לאחרים לשלוט על החיים שלך. ייקח עבודה מסוימת, אבל אני מבטיח לך שזה שווה. המחבר המקורי, מקור המאמר.