מחלת החניכיים שלנו חיות מחמד

מחלת חניכיים היא אחת של חיות מחמד המשפיעים על הנפוץ ביותר לבעיות שיניים. מחקרים מראים כי רוב חיות מעל גיל שנתיים סובלים ממחלת חניכיים. חשוב כמו שאתה מחזיק טובה שיניים צחצוח שיניים טיפול יומי, אכילה כראוי וכי לאחר בדיקות שיניים רגיל, אותו כלל חל גם על החתול או הכלב שלכם. לענייננו, עו"ד אמסלם הוא הכתובת בשבילך. למרות מחלת חניכיים יכולה להשפיע על כלבים וחתולים, גזעים מסוימים כגון מתאגרפים או כלב טרייר נוטים להיות רגישים יותר למחלה זו. לבירורים בנושא יש לפנות ל מנכ"ל משרד התקשורת שמבין יותר ממני. מחלת חניכיים מתרחשת עקב הצטברות של חלקיקים, חיידקים ברוק ואוכל המכונה שלט על השיניים. צלחת לאחר מכן התקשות או ומסתייד עם הזמן בלטארטארוס מתחת לקו החניכיים ועל השיניים ולגרום לזיהום. הוא מאוד כואב, לא נוח עבור חיית המחמד שלך, במיוחד כי אין לו שום דרך לספר. כאשר מתפתחת דלקת לא רק ניזוק החניכיים ואת העצם סביב השיניים אבל אתה יכול גם בנפרד על מנת דם הנוכחי.

אם אינה מטופלת כראוי, זה יכול להוביל לריח רע, אובדן השן, מורסה, דלקת חניכיים והלסת. במקרים חמורים יותר של מחלת חניכיים יכולה לגרום מחלת כבד, מחלת כליות, וכישלון אף איבר. התופעות הנפוצות ביותר כוללים סימנים של מחלת חניכיים: * מאבדים שיניים * דהוי השיניים * דימום, דלקת חניכיים * החניכיים נסוגים * salivation * נוחות בעת האכילה או לעיסת מזון, בעיקר מזון קשה * שינוי התנהגות כגון דיכאון, גירוי או תוקפנות מה גורם מסטיקים המחלה? ישנם מספר גורמים אשר יכול לתרום מסטיקים המחלה, אלה כוללים תזונה לקויה, שיננית, לאכול סלעים, מקלות או עצמים קשים אחרים, הגיל של בעלי חיים, גנטיקה, קאסטה, סידור של השיניים, כמו גם מסעדות הרגלים, זיהומים חיידקיים, הבריאות הכללית. האבחנה של מחלת חניכיים האבחנה מבוססת על בדיקה מעמיקה שיניים בפה, החניכיים והשיניים. יתבצעו בדיקות מסוימות כגון רדיוגרפיה דימות. עזרה לטיפול מחלת חניכיים בדרך כלל תלוי בחומרת מחלת חניכיים.

היא כרוכה צחצוח השיניים של הכלב או החתול מדי יום עם משחת שיניים רשם וטרינרית, ניקוי, הברקה ושימוש פלואוריד כדי לשלוט ההצטברות של פלאק ולמנוע אובדן השן. כל הפרוצדורות נעשות תחת הרדמה כללית כך שאין ללא כאב. זה מלווה מכן ניקוי את הרווח בין השיניים והחניכיים כדי להקטין את הרווח בין השיניים. ג'ל לאנטיביוטיקה יחול גם על שחזור רקמות חניכיים. במקרים חמורים יותר ידרוש הליכים כגון סד, החלפת עצם והתחדשות של רקמת חניכיים. לכבוש את שלך נשאר השיניים חיית המחמד שלו אחריות והדרישות בריא ואוכל תזונה מזינה, יומי שיניים ביתית, לווסת לבדיקה וטרינרית. תרופות טבעיות עבור בעלי חיות מחמד בוחרים יותר ויותר טיפולים הוליסטיים. הן חלופה בטוחה, עדין לבריאות בעלי חיים וללא תופעות לוואי קשות של טיפולים קונבנציונליים. מדשאות ידועים כגון Arthrospira (ספירולינה), שבטבט (תחום) ו- officianale שנן (שן ההאריה) משמשים. מרכיבים הומאופתיים כגון סיליקון, Calc. פלואור ו- Calc. PHOS חיוניים עבור בריאות העצמות, השיניים והעור.