מושגים מודרניים צבע מים

התאריכים בצבעי מים על פי האיש הזה למדו לצבוע ולתרגם את הסביבה שלו. עם זאת, להיות זקן כמו זה, זה לא מסחריות כמו ציור אקריליק, שמן, מאז טכניקות אלה הם מודרניים יותר. וישנה בשימוש, אז'ן דלקרואה, פרנסואה מריוס Granet, אנרי-ז'וזף Harpignies עשה עבודה מצוינת עם זה ונכנס מספר מורים לאמנות הזו. אבל במשך מאות שנים, הנושא של צבעי מים בעצם לא כי הוא ניתן לשמור על הצבעים שלה עבור פרקי זמן ארוכים. להיות desvancece מהר מאוד אמנים מעטים להשתמש בו כעת. הפיתוח המעשי של המודרני מה מתייחס שלה הכנה והיבטי נתונים לפני קצת יותר ממאה שנים.

גם היום בהשוואה מעמותות של אמנות חזותית מדיה, מה שהופך את כי המורים היום להשתמש אקריליים ושמן בציוריו. לכן, נדיר פעם ציורים בצבעי מים יש להצלחה מסחרית. עם זאת, צבעי מים נפלא לעבוד כי זה יותר נייד, קל יותר לשמור על ואינו רעיל. במשך מאות שנים נותר ברקע, לא כל כך פופולרי, אבל הביקוש ציורים בצבעי מים תמיד הייתה שם. לפני המאה ה-19, acurela המדיום המושלם של צבע, הם קנו שלהם פיגמנטים בתי מרקחת, הם מעורב צבעים משלהם. המאה ה-18 עד 20 ראו עלייה בשוק של הדפסת ספרים בהם הרכב הרגיל של מאיירים הוא צבעי מים. כתוצאה מכך, הייתה גם עלייה בביקוש צבעי מים, כי זה הפך אופנתי בתקופה זו באמצעות המדיום הזה, במיוחד בכיתות גבוהות של החברה. ואז היצרנים נתן לו נופך מסחרי יותר צבעי מים.

באותו זמן, כיסויים אשר שימשו את צבעי מים נעשו על פי פחמימות של צמחים. באופן דומה, נמשכו הפיגמנטים היו מצויר על הנייר באמצעות רכיבי הסלולר של העיתון שבו נשארה. זה השאיר הפיגמנט חשופים משמאל על ארנה נייר, השארת פיגמנטים אבקת לפזר אותם כאשר הם היו desvaneciendolo יבש מאוד מהר. כיום, עם זאת משמש גומי ערבי כמו הסיפון הראשי, עם שיפורים לעשות על מנת לשפר עמידותם אל האור. Lightfastness צבעי מים נמדדים על-ידי ציון מספרי שלהם, מודפס על האריזה לזיהוי שלו. למעשה, אם אמן משתמש בצבעי מים היום עם התנגדות גבוהה לאור, כדי לבצע את עבודתו של הקובץ בנייר, פיגמנטים לדבוק transaparencia הבהירות אקוורלים רק יכולה להציע יישאר, העבודה יימשך עוד יותר מאלה שבוצעו עם שמן או אקריליק. גם שינו היישומים. בעוד ציורי המשמש מברשת (כולל צבעי מים) ככלי העיקרי שלו, כיום בשימוש בכלים מודרנים הכוללים שימוש ספוגים, נייר, פלסטיק, גירים, ממטרות וחומרים אחרים, אורגני הינם אורגנים כדי ליצור פריט גרפיקה, אשר אפשרית עם צבעי מים. הם שינו גם את המושגים ב אשר מתייחסת לשימוש של צבעי מים. איפוק הציורים בשחור-לבן עוד בשימוש למקם רק צבעי היסוד שהם ערבבו היטב על לוח או ישירות בציור הם מגישים, עוד יש רלוונטיות המושגים המודרניים של מים.