? למה הוא צעק ההר ליידי?

למה בכתה ליידי הרים? ביום, שליח יונה יפה, הוא היה להם רגל של ההר, בענפים של עץ עלים, יהיה זה מקום לא ידוע, על-ידי שם מעולם לא היה לה אחרונה וכי שאהבת בשארית הנסיעה הארוך שלו, על-ידי זמן. לפתע החלה לחוש כי מישהו בוכה כי הבכי טיפות נפל, להרטיב את זה. מבולבלת ו באותו זמן סקרן לדעת מי בכה כל כך, שזה היה הר המלכותי. מאוד חביב שאלתי אותו: גב' מונטאניה, בוכה, דמעות, נאנח כל כך עמוק? . זה ההר בין יבבות אתה מסביר את זה הבא:-יונה היקר, זה כדי לבדוק את המקום שלך? זה רגיל המקום איפה היונים כמוך באה לפגוש. את העבודה שלהם מדי יום? יונה מופתע, השיב:-לא Ms. לא, זה לא המקום שאליו אני בדרך כלל ללכת, אבל מאז עבור הפעם הראשונה שראיתי אותו ללא שלג אותה ואת הרגליים? יש משהו מזה יפה מעיל לבן בחלק העליון, אמרתי לעצמי מפני לא לחקור אתרים חדשים, כי לא זה יכול לקחת מנוחה נעימה בעצים האלה כל כך גדול שופעים, ואז, להמשיך את הטיול שלי. אבל זה כי במקרה גב' מונטאניה מטריד אותך? -.

לא, אמר ההר – לא אותי מעצבן, הבעיה זה טעון – בכך? שאל את היונה. כן, כי אתה פשוט להסביר, יפה שלי, שלג לבן ובהיר הוא ההמסה הזאת כל יום יותר ואני בקרוב מאוד לפעול מתוך שכבה זו לבן, בהיר, זוהר אתה מעטרים את הטפסים חושני. לראות אותי מכוערת, אפור, עם אחד אחר ירוק קטן על הרגליים שלי. זה מאוד עצוב, הטבע שלי תן של להיות כמו זה לא להיות זה תוכלו לבלות איתנו. . הקרח של ההרים, של קרחונים שלנו כל יום יתמוססו יותר, לא.

היא יכולה לשלוט. -אבל אני יכול לעשות בשבילך? גב' מונטנה. ? ומה הם קורים דברים נדירים אז שאל האמת את היונה הקטנה יקירתי שיונה הוא שאנו יודעים מעט על מה שקורה; הוא אמר כי העולם משתנה; כי כדור הארץ יכולה להיות מכוסה על ידי מים אם עדיין המסת קרחונים שלנו, השלג של ההרים הגדול. . להאזין לספר קבוצת מטפסים, שהגיעו לעיתים קרובות כאן, כי הכל באשמתו של התחממות כדור הארץ, בני האדם אותו שלא יודעים מה הם עושים יצירת כמויות מסחריות של פסולת רעילה וזה הופך את שכבת האוזון שלנו כדי לשבור כדור הארץ מתחמם כל יום יותר ויותר… אבל באמת, אנחנו, רק חתיכה יפה של קרקע, לא נעשה הרבה. . אבל אז יכול לעשות? , ביקשת את היונה מאוד מיוסר על ידי ההסבר פשוט של שתתנו גב ההר. -על כך האם ניתן לעזור זה או אולי לשים גרניט של חול ולעזור באותו הזמן לכוכב הלכת שלנו? כאשר גברת מונטאניה סוגרים את עיניהם וביצוע אנחה עמוקה, כמו חשיבה, הוא אמר, הוא כבר. ? אתה יכול לעוף, אתה יונת, שאתה יכול ללכת מעץ לעץ, לקנן בתוך הקן ולתקשר אותן כדי שלך יונים עמיתים אחרים, מה שקורה עם העולם הזה ולשלוח מסרים של תמיכה, התראה לכל היצורים החיים זה חיים בתוך כדור הארץ, וכדי באותו הזמן עם פסגות שלהם, הרגליים שלהם יכולים להתחיל לנקות את זה. לכן אותם מיליון של יצורים חיים, הנה יהיה שיש לתת העבודה עשו ואתה אולי לשמש דוגמה אז הם עושים את זה באותו ולהתחיל לעבוד לטובת המקום איפה גר ו les הזאת סיפקה שניהם בלי לשאול אותם לכל שינוי. אולי אז תהליך זה של התחממות המסת הקרח חזרה, חזרה לכסות אותי עם שלי לבן מעיל יפה, מהבהבים כמעט כמו קריסטל ולי יהיו יפים, מלכותי, כפי שתמיד הייתי, מן ההתחלה של כל הזמנים. לאחר מכן, יונתי היקרה, יהיה מוכן לקחת על עצמך את העבודה הקשה הזאת? שאלה גברת מונטאניה ומתחשב Palomita השיב בפשטות, באופן חיובי, אם ירצה:-לא רק אני אתרצה באופן מלא עם המשימה, אם לא אלחם כדי הכוח שלי במידה איפשר לי לעצור את המחלה הזו כל כך נורא זה הטבע, שהוא ביתי, הסבל הזה. אני צריך להציל את הבית שלי, זה כך אעשה שמירת הבית של מיליוני בני וכי אני ישמח מאוד. ייקח את ההמלצות שלהם לרגל l המכתב, בחוץ נכון עכשיו להתחיל עם זה נהדר לעבוד היום אני הפקיד. -תגיד דבר יותר גב ההר, זה יהיה יותר חשוב המשימה לא יונה כל עשה לי מלא גאווה. לכדור הארץ שלנו. זה הבית שלך, זה הבית שלי, זה הבית של כל, אף אחד לא רוצה את ביתם להיהרס. אנחנו רוצים זה כמו מאז ומתמיד: יפה, מלא צבעים, של טעמים, ריחות נוצר רק על ידי ידו של דיוס. מכינים באהבה אנו חייבים לשמר את זה באהבה. כי אהבה זה שיכולה להתקיים רק, חיים, להתנגד. גב' מונטאניה אסיר אומר אל היונה:-תודה פלומה יפה, כי אני יכול עכשיו להיות קצת שקט יותר, כי יש מישהו שיהיה בכל מקום, רבים כי הבית שלנו שוב כפי שהוא תמיד היה, זה התעורר האהבה את הכוכב הזה כל אלה שחיים כאן. וזה הבית היפה שלנו. וכך היונה התחייבה הטיסה שלו כדי להתחיל במשימה חשובה לך ציינה את גב ההר. הוא היה לקראת כל הפורמאליות בעולם הזה להשיג לשמור את הארץ שלנו. מאת: לילה מצ'אדו Tarre מחבר: ליילה מצ'אדו Tarre