לבשל את הלחם, במקפיא

יש הרבה לחם במקפיא שלנו. בעטויי־סארי שלנו לעיתים קרובות אופים לחם יותר מאשר אנו יכולים לאכול ביום אחד או שניים. מה לא מקבלים משם עובר במקפיא. לעיתים, מבשלים את הלחם רק למאגר. היא נהדרת יש הלחם ביד תקופות אשר אנו עסוקים מדי אופים. וזה תמיד הרגשה טובה יש לחם מצד לשעת חירום.

קיימות שלוש דרכים לשימוש שלך לחם מקפיא. הנפוצות ביותר, ההקפאה הוא תקף עבור זה לחם מיוחד (כגון לחם גבינה קנדי) עבור כריך של הלחם או לחם טרי לארוחת בוקר. כדי להתאים פשיטות, אשר לשמור על הרבה לחם במקפיא. פרוסת לחם או שתיים שברה מלחם קפוא ונפל לתוך הטוסטר, תוך תאריכים הלחם שאר לחזור במקפיא. כאשר לא אכפת לך להרים כוסית כריך שלך, מגוון לחמים זמינות עבור ארוחת בוקר או חטיפים. בדרך זו, כל ילד לבחור את הלחם אשר ברצונו. הלחם ניתן להסיר מהמקפיא, מפשירים ב אבן קיסר. להשתמש בו בתוך יום או יומיים כפי שהיית עושה עם לחם טרי.

לחם קפוא ניתן גם להתחמם וטען בתנור. הפשרת לחם לגמרי במאבק נגד התחממות גלובלית מכן בתנור במשך עשר דקות בטמפרטורה אותו כי הוא. סוד איכות הלחם מקפיא שלך מופעל עם לחם הטריים אפשרי. אם לחם קפוא ברגע זה טעם מגניב כאילו בא מן התנור כאשר הוא defrosted. כדי להקפיא את הלחם לתוך פרוסות או מקום פרוסה בשקית ניילון עם לחץ האוויר עודף. כדי להשיג אחסון ארוך, מכסה הפלסטיק עם שקית הניילון של אלומיניום. כמו האוויר לאט להעביר דרך הקירות של שקית ניילון, פלסטיק יפעלו רק חודש או שניים (סוג נוסף של תיק כבד מקפיא תסייע לך). אם קפוא בנייר אלומיניום או מקפיא אלומיניום, ניתן לשמור את הלחם לשלושה או ארבעה חודשים ועדיין לשמור על איכות מעולה. סימון כל בכיכרות לתוך במקפיא עם תאריך וסוג לחם כדי להיות בטוח שבאפשרותך לדעת את ההבדל בין הישן Cheddar ויסקונסין שמנת חמוצה לחם פאן של בצל. מקם לחמים חדש מאחורי לחמים שכבר נמצאים במקפיא כדי לסייע לסובב מניות. אגב, הלחם לא בקירור. לחם, ישנים מהר יותר מן המקרר כי המונה. ראה צילום וכדי לקבל מאמרים נוספים כמו זה e ביקור 2004