כיצד לשמור על השיחות?

פעם חבר הגיע מספרד והביא את הטלפון הסלולרי שלו. בלי לדעת על נדידה עלויות שנעשו וקיבל כמה שיחות חברים שרצו ללמוד ממנו. כאשר הגיע חשבון הטלפון שלך לא יכולתי להאמין. ישלם בערך כמו לשלם עבור כרטיס טיסה שלו! כיום היא נפוצה ביותר יש טלפון סלולרי, לפעמים הדרך היחידה לתקשר לנו שכן הוא יותר קל מאשר קו טלפון. השתמש הטלפון כאשר אנו לנסוע או ברצונך לתקשר עם קרובי משפחה וחברים שנמצאים בארץ אחרת יהיה מאוד נוח אם זה לא היה על העלויות.

ישנם יישומים שונים שניתן להוסיף טלפונים ניידים להוסיף פונקציונליות או לשפר את הטלפון שלך כבר יש. זה יישום חדש בשם Goobercall מאפשרת לקבל שיחות בין המקום שבו אנו נמצאים בצורה מאוד נמוכה עלות. כדי להשתמש GooberCall עליך להזין בעמוד ולהירשם.ואז תקבל את התוכנה באמצעות SMS בטלפון הנייד שלך. עם הקופון לא. 146985495 שהחברה להעניק להם $2 הראשונית לאיזון כך שהם יכולים לנסות מערכת זו. יתרון זה יאפשר להם להתחיל להשתמש GooberCall באופן מיידי.

תוכנה זו פועלת עם כמעט כל טלפונים ניידים. נקודה חשובה מאוד של שירות זה הוא כי הוא לא צריך גישה לאינטרנט או שירות זה על פי שלנו סלולרי להתקשר או לקבל שיחות. GooberCall יש גישה לאנשי קשר מספר הטלפונים וזה מאוד נוח. יש גם האפשרות של רישום מספרים כדי לתזמן אותם לחיוג מהיר. במקרה שבו תא טלפון דגם (הישן יותר בדרך כלל) לא ניתן להשתמש GooberCall שווה יש אפשרות להתקשר מרשת. זה אתה צריך להתקשר למספר מקומי ולאחר מכן לחייג את המספר הרצוי והקש #. יתרון גדול הוא שאז אנו יכולים לקבוע זאת מספר לחיוג מהיר. חשבון GooberCall כמו שימוש בכרטיסים שלך מראש, לאחר טעינתו החשבון הן היוון כמו לבצע שיחות תמיד ניתן לבדוק את האיזון. היתרון הגדול של מערכת זו הוא מספר אנשים עם מספרים שונים יכולים לשתף איזון, לדוגמה: משפחות, חברים, או עובדים של חברה. אין צורך לשלם חיבור או מינימום גובה תמיד יודעים מה בילינו. כמובן, אנו חייבים לבדוק מבעוד מועד את הנדידה עולה שכן אלה משתנים בהתאם למקום בו אנו נמצאים, חברת טלפוניה, החוזה שיש לנו. התקשרו ממקסיקו העלויות ארצות הברית 11.1 סנטים. בארה ב עולה ארגנטינה 6.1 אגורות כדי הקווי ו- 16.1 לטלפון סלולרי. להתקשר למקומות אורוגוואי הם 6.1 כדי הקווי 16.1 לטלפון סלולרי. היום זה אפשרי להיות בקשר עם בני משפחה וחברים שנמצאים רחוק מבלי לשלם עלויות מופקע. עבור נוחות במחיר שווה לנסות GooberCall. כדי לבדוק יותר שיעורי רישום ללכת עם הקופון מספר 146985495 יקבלו את האיזון הראשוני של $2 לבדיקת מערכת זו.