כיצד להרוויח כסף באינטרנט בלי אתר אינטרנט?

אין צורך להיות אתר אינטרנט כדי להרוויח כסף באינטרנט. כאן יש לך אסטרטגיה מוכחת להרוויח כסף באינטרנט בלי אתר אינטרנט: שלב 1: למצוא שותפים מוצרים למצוא מוצר כדי לקדם שיש טוב עמלה על כל מכירה. באופן כללי, כדי לקבל עמלות גבוהות יותר במוצרים דיגיטלי [שהוסר] [שהוסר]. המוצרים הדיגיטליים מוגדרים כמשהו שיש להוריד ישירות למחשב לקוח לאחר הרכישה, ספרים אלקטרוניים או תוכנה. מאז אין שום עלות נוספת לכל יחידה, ויש לא מצאי של המשלוח, העמלות גבוהות בהרבה הסחורה "פיזית". הנציבות הנפוצים ביותר עבור מוצרי דיגיטלי הוא 50%. המקום הטוב ביותר למצוא מוצרים אלה הוא Clickbank.com הירשם כמפיץ (נקרא גם שותפים) עבור המוצר שבו אתה מוצא האטרקטיביים ביותר.

לאחר ההרשמה, תוכלו לקבל קישור חבר רק על-ידי אילו אנשים שלח אל אתר האינטרנט של הבעלים כדי לרכוש את המוצר. השותפים של הקישור שלך, יש קוד מיוחד אשר יגידו לך הבעלים של המוצר אשר מפנה אל הלקוח. קוד הקישור של שותפים זה מאפשר לך לעקוב אחר העמלות שלך כראוי ולפיכך העמלות שלך יוקצו לך שותפים כראוי. שלב 2: קבלת גט קלט/פלט שם תחום Domin שם עבור ניתוב מחדש את הקישור שלך משותפים. שם תחום הוא שם (כגון tuproducto.com).

com. ניתן להשיג אחד עבור פחות מ $ 9 GoDaddy.com. GoDaddy.com מאפשר לנתב את שם התחום שלך על פי הקישור שלך משותפים, ללא עלות נוספת. כך כאשר מישהו לוחץ על התחום שלך-. com בדפדפן שלך, לעבור את הקישור שלך משותפים. הוא יוכל להציג את אתר האינטרנט את המוצר כדי לקדם, העמלות יהיה באפשרותך להקצות כראוי. הסיבה למה אתה צריך שם תחום היא כי היא יותר בלתי נשכח, יראה אמין יותר. קישורים affiliate נוטים להיות ארוכה לעורר חשדות. לדוגמה, רוב האנשים מעדיפים, לחץ על קבלה קישור mejorproducto.com האם abcproductos.com? המשווק = ג'ון שם תחום יגרום הקישור שלך של שותפים להיראות כמו באתר האינטרנט שלך. כך, בעצם, תצטרכו מוצר כדי לקדם, אתר אינטרנט כדי לשלוח אנשים ולקבל עמלות – מבלי בעצם באתר האינטרנט שלך. שלב 3: להביא את התנועה כדי להפוך את המכירות, עליך היא להכיר למבקרים את שם התחום שלך (אנשים renviara אל דף האינטרנט של המוצר תוכל לקדם). ניתן לשלם עבור פרסום בתקווה היתרון יהיה גדול מהעלות של פרסום, או להשתמש חינם דרכים ליצירת תנועה. הדרך היעילה ביותר כדי לקבל והנחיית המבקרים gartuitamente על שם התחום שלך נכתב, כלומר הצגת מאמרים. באפשרותך לכתוב מאמרים קצרים בנושא הקשור למוצר שתוכל לקדם. וכוללים בסוף המאמר הביוגרפיה מחבר שלך את הקישור שלך של שם התחום. לאחר מכן לשלוח את המאמרים שלך לאתרי אינטרנט מרובים (ספריות מאמרים), אשר מאפשרים לך לפרסם את מאמרים, סיפק את הקישור שלך. המאמרים שלך יפורסם במקומות רבים ברשת האינטרנט, פרסום תתחיל שותפים את השער, ללא תשלום עבורך. אנשים יקראו את המאמרים שלך, מה שיש לך לומר ולעשות לחץ על הקישור של שם התחום שלך, אתה מוכן לקנות.