כיצד לאתר האינטרנט שלך למכור?

איך ללהקה באתר האינטרנט שלך? עליך ללמוד על חשיבות עיצוב אתר ממוקד כדי לענות על הצרכים של לקוחותיה. יש טופס בתוך אתר האינטרנט שלך כדי ללכוד אותם נתונים של המבקרים ויש תוכן מעולה היא מה שיקבע אם המבקר שלך יהיה פשוט כמו מבקר או נעשה בבית הלקוח הבא שלך. היום אני יסביר כיצד להמיר את המבקרים לתוך לקוחות. יש הצלחה עם העסק שלך באינטרנט, ללא ייבוא מוכר מוצר משלו או מוכר מוצרים של השלישי על-ידי תוכנית של החברות המסונפות אליה. עליך ליצור אתר של אינטרנט ממוקדים למכור את המוצרים שלהם. אתר אינטרנט זה קל לבנות ולתחזק, עלות נמוכה, אמין, מערכת גנרטור רב עוצמה של תעבורת להמיר את המבקרים לתוך לקוחות.

אז יש לך את הכלים הנכונים, את המוצר הנכון, לא כדי להבטיח ההצלחה של אתר האינטרנט שלך. ישנם גורמים רבים אשר יש לקחת בחשבון בזמן המיועד באתר שלהם. למרבה הצער, רוב הגורמים הללו הם המערכת תתעלם בקלות על ידי רוב הבעלים של העסקים באינטרנט. בנה את זה במהירות. . זו עובדה של החיים המודרניים, כי אנשים הם תמיד ממהר משמעות הדבר היא שיש לך בין 10 ל-30 שניות כדי ללכוד את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי שלך. כדי למזער את הזמן שזה לוקח לטעון את אתר האינטרנט שלך, ודא כי הגרפיקה שלו הם קלים ולא להשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר (Java Script, פלאש, אודיו, וידאו, אנימציה), אלא אם כן זה הכרחי וחשוב על המצגת שלך.

? תתמקד על זה עבור שוק נישה אקולוגית. עליו לדעת מיהו הנישה שלך, ודא כי אתר האינטרנט שלך עונה על הצרכים של הנישה הזאת. זה חיוני כי האתר שלך משקף ערך עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלך. היא הנישה בשוק בעיקר עסקים מקצועי? במקרה זה, האתר שלך חייב להיות נקי ומקצועי. המוצר שלך שואפת בעיקר בני נוער ומבוגרים צעירים? אז האתר שלך יכול להיות בלתי פורמלית ורגועה יותר. המפתח כאן הוא מכיר את השוק ולבנות דרך האתר העדפות של הנישה שלך של השוק. הגישה שלך לאתר. ודא כי אתר האינטרנט במוקד המטרה של מוכר בנפרד שלהם מוצרים או שירותים. אתר אשר מציע מוצרים רבים שאינם מפורטים, לא אומר שזה בפוקוס, אבל זה בדרך כלל המקרה. אם העסק שלך מציע מוצרים רבים, בבקשה קח דף מוצר אחד במקום לנסות למכור אותם הכל בעמוד אחד. אמינות היא קריטית. עוד מידע על שר התחבורה ניתן למצוא באינטרנט. אז יש לכם אתר אינטרנט מקצועי המיועד לא תמכור אם הלקוחות לא מאמין בך. הצהרת פרטיות ברורה היא דרך לבנות האמינות שלך. דוח בכל הדפים שלהם שבו מבקש מידע אישי למבקרים שלהם, כי הם יכולים לתת של נמוך ידיעונים או רשימות, שלהם בזמן הזה להם זה להחליט עושה פשוט לחיצה על קישור. לספק מידע אמיתי הקשר שלך מקוון ולמצב לא מקוון. הניווט חייב להיות פשוט. להפוך אתר אינטרנט עם ניווט קל ואינטואיטיבי. הניווט פשוט הוסיף שביעות רצון למבקרים בו. הוסף במנוע חיפוש או מפה בתוך אתר האינטרנט שלך. רבים מהמבקרים אין סבלנות כדי לנווט בין כל אתר האינטרנט שלך בשביל למצוא מה שהם מחפשים. עקביות היא המפתח. ודא כי אתר האינטרנט שלך הוא עקבי תמונה שלו, תפיסת ועיצוב. שום דבר יותר צורם ומפריע עבור לקוח, כאשר הם לבקר באחד הדפים שלך ולהרגיש כאילו הם הלכו לאתר אחר. שמור צבעים וערכות קבועה לאורך כל האתר שלך. להפוך את האתר שלך אינטראקטיבית ומותאמת אישית. ודא הוא אתר האינטרנט שלך הוא אינטראקטיבי. הוסף אנשי קשר בטופס או דוא ל כתובת, כדי לאפשר את הלקוחות הפוטנציאליים שלך לשאול כל שאלה שהם עשויה להיות קשורה המוצר שלך. התאמה אישית של אתר האינטרנט שלך הוא עוד אלמנט חשוב אשר יכול להוביל לשמחתם של הלקוח יכול להגדיל את המכירות שלך. התאמה אישית של טכנולוגיית מספק את הכלים הדרושים כדי להקל על צולבת או משודרגת, כאשר הלקוח קונה באינטרנט. אני אתן לך רעיון צולבת. לדוגמה, כאשר אדם קונה כונן CD, כי לא להציע לו את ההזדמנות גם לקנות דיסק מנקה את מחיר ההצעה. התוכן הוא המלך. תוכן מעולה מוכרים מוצר. הפוך הם השאלות הבאות. האם שמכתב המכירות שלך מכיל את ההודעה שעליה ברצונך לקיים תקשורת למבקרים שלך? הוא מציג את היתרונות של המוצר שלך? הפניות למבקרים בו בתהליך המכירה? אתה מבקש לאחרים אנשים לסקור, לבקר ולערוך את המכתב שלך של מכירות, כדי להבטיח זה מעביר הזכות ההודעה את פוטנציאל הלקוחות שלהם? אתה תמיד זוגי בודק את האיות ואת הדקדוק? החלת החוקים 8 לעיל, הם הם דרך חכמה כדי לשפר את האתר שלך, והכי חשוב, ממירה את המבקרים לתוך לקוחות. פרדי לאון מנכ ל לגלות צעד אחר צעד, הדרכות וידאו עד אפס כמו יצירה עסק משלך באינטרנט. בקרו עכשיו במרכז ההדרכה שלנו