יעילות: סימניה ברירת המחדל בפרסום מבצעי

יעילות: סימניה ברירת המחדל במסעות פרסום.   בזמנים של התחרות העזה יותר ויותר, כאשר משאבים הופכים נדיר, ארגונים להתאים, מתן עדיפות מוחלטת הרווחיות של מסע. אין באפשרותנו לומר כי זה לא נכון, אף כי, זה בדיוק זה קריטריון הופך את העסק לשרוד באמצעות כללים שמכתיבה את השוק. עם זאת, כאשר הלקוח מחפש משרד פרסום הוא כי יש בעיה כלשהי פתרונה בעיה זו ישירות להשפיע על העסק שלך. מבוסס בהקשר זה, ברוב המקרים הלקוח לא מחפש מחיר טוב יותר על השירות הניתן, ועל כן אחר חדשנות\/יצירתיות עם שינוי כיוון לעסקים שונים כעת לתרגל. המטרה של טקסט זה היא להשתמש היעילות מד רגיל כפקד של מסעות-הפרסום, תוך מתן העסק שלך גורם differentiating בשוק לפני המתחרים שלו.

סמך מוצע, הנוסחה לחישוב מחוון זה יהיה: יעילות = רווח + חדשנות ביחס רווחיות, מבחינה כלכלית הדיבור הופך קל יותר לחשב. עם זאת, כיצד למדוד חדשנות בחברה? כיצד ניתן לדעת אם אנחנו מתבצעת יצירתי? מתחם צלילים, אך הוא אינו מספיק כדי לגלות אמת כלומר אנחנו נותנים להצלחה, כלומר: חדשנות = הצלחה קצב, כדי לחשב את שיעור ההצלחה ב פרסום מבצעי, יש לנו את הנוסחה הבאה: שיעור ההצלחה = המספר הכולל של מסעות עם תוצאה חיובית\/סה כ מספר מסעות עבד עבור הבנה טובה יותר, הולכים חקר מקרה: משרד פרסום נשכר לפתח של מסע פרסום למוצר חדש להפעיל בשוק על ידי הלקוח.

מבחינה היסטורית, שיעור ההצלחה סוכנות זו עבור פרוייקטים דומים זה הוא 77%. לאחר הכנת מפגשים של יישור של הפרוייקט והנחישות של העלויות הכרוכות בכך, מנהלי הסוכנות מחושב שיעור התשואה הקמפיין כאילו 20%.  בדרך זו יש לנו: יעילות = רווח + יעילות החדשנות (שיעור ההצלחה) = 20% + 77% יעילות = 97% למסע זה, יש לנו יעילות 97%. אבל מה זה אומר? בואו לראות: האינדקס של 97% יעילות נחשב ההכנסה של הקמפיין. בדרך זו, אנו לנתח אותם באמצעות מתודולוגיה Six Sigma לבוא על העלות של חדרים באיכות המסע. הכנסות סה של 97% יש לנו על השולחן של רמת האיכות של סיגמא רמת סיגמה מחושב 3.38.

לרמה זו סיגמא העלות של איכות ללא מחושב 21.2%, כלומר, עבור כל $ 1.00 שחויב כ ההכנסות למסע זה, ₪ 0.22 מוציאות על תיקונים במוצר הסופי של הקמפיין שנוצרו על-ידי מחסור איכות ניהול של תהליך הייצור. ניהול טוב מאפשר מחווני טוב.

מאפשר המשך התפתחות העסק שלך באמצעות נתונים אמינים קל לפרש להבין מהי רמת העסק שלך הוא בשוק. יש מטרות ניהול טוב. מטרות הדרושים להבטיח את ההישרדות של החברה, נדרשים. הם צריכים להיות מכה. הם לא סחירים. לעבודה מאתגרת, אבל יעדים הניתנים להשגה ואנו מתמקדים בידול, אף כי, כאמור על ידי ביל קוסבי, \"אני לא יודע מה המפתח להצלחה, אך המפתח לכישלון מנסה לרצות את כולם\". כדי להבדיל את עצמם בשוק או רוצה להיות רק אחר בים זה כרישים? תחשבו על זה!       הערה: היעילות עושה את הדברים הנכונים. הוא היחס בין התוצאות להשיג את המטרות המיועד. תהיה יעילה היא להשיג מטרה נתונה. הרווחיות הוא שיעור התשואה של השקעה מסוימת. קצב זה מחושב על ידי חלוקת הרווח שהושג על-ידי הערך של ההשקעה הראשונית. חדשנות אמצעי חדש או חידוש. המילה נגזרת innovatio המונח הלטיני, מתייחס הרעיון, שיטה או אובייקט שנוצר, זה מעט דומה תקנים. אודות המחברת: מרסלו גונסלווש פריירה היא הפקה מהנדס ויועץ ניהול עם דגש על ניהול תהליכים.