חוק המשיכה – מהי הנוסחה שעובדת?

לפני ששום דבר אני חייב לחזור אליך אני מדבר בתור סטודנט מתקדם של חוק המשיכה. אומר לך כי אני אימון (מורה) יהיה מעשה של התנשאות וחוסר אינטליגנציה; אך עם זאת, מרגע העומדת USD הראשון שלי 1.000.000 (מיליון דולר ארה ב), ולאחר מכן אם אני לוקח את זה אני עם הזכות לדבר איתך על פי האיכות של אימון. בינתיים עם ענווה, אך עם מקצועיות אשר מצריך את הנושא ברצינות, חקרה עם אובייקטיביות ופרספקטיבה המערבת תצוגת מידע המרחק מתאים כי הם מספקים את כל הספרים שנכתבו בנושא, על-ידי המורים החשובים ביותר של חוק המשיכה, הוא כי אני הולך לתת כמה עצות כדי למצוא את הנוסחה המושלמת המאפשר לך לבצע בצורה מושלמת את חוק המשיכה. עד עכשיו כל המאמרים שלי אני כותב לחשוב הקורא כי גם סטודנט מתקדם בנושא זה מעולה. מאוחר יותר אכתוב לתלמיד הראשוני, על ידי עכשיו עבורם אני ממליצים כל הספרים אני רשימת בחינם באתר שלי: אז כמו שאמרתי, אני כותב לך כבר שקראת ספרים רבים, אך אתה מרגיש המרכיב האחרון שאתה צריך באמת להחיל בוודאות מה עבור רבים נשאר אוטופיה. סופרים רבים כאשר אחד לא מצליח להשיג את המטרה הרצויה לספר לך כי הוא נעשה דבר כזה או כזה. שלך אתה אומר צודקים (יש מחשבות שליליות על כסף, יש הערכה עצמית נמוכה, וכו ', ועוד).

כאשר לנתח את השעות בהן דברים לא הולך לך, אתה בוודאי תמצאו את הסיבות אשר הפיק אותו. אבל זה רק חצי הדרך. עכשיו בענווה לבוא אליך השתלה של ניתוח מבנה חוזר הצבע, משם, מצאתי משלך camino-guia שייקח אותך אל המטרות שהציב. אליו אני מפנה בפרט? במקום לחשוב על-ידי אשר לא עזבו דברים, הופכת את השאלה, cuestionate כי את הדברים האחרונים נותר לך גם ברגעים מסוימים שאתה באותו הצלחות בחיים שלך, אם אתה buscasteis אותם או שלא במודע הופיעו בדרך שלך (לפני) אתה whe מזל). ואז כאשר אתה עושה ניתוח כי במצבים בהם עשית גם בחיים, בטח אתה עצמך תמצא תשובות רבות היו להם מוסתרים בראש פינה, לא נתן לך חשבון, מכיוון שאתה ביליתי כל ימי לפניהם.

זכור: חושב כי זה מה עשית גם ברגעים אלה, יש לך את תחילתו של כל התשובות שלך. מאוחר יותר אני אתן לכם כמה דוגמאות כי אני חווה את עצמי, אבל עכשיו צריך לסרוק את עצמך. לא נותנים מעלה כי ההצלחה הסופית היא ליד, נשיאי שלך אותו. לא? אם ברצונך לדעת יותר על חוק המשיכה, לגשת לספריה עם הטוב ביותר קישורים מאמרים וספרים העוסקים חוק המשיכה, הקוונטים שניתן להזין בחינם מהים של פלאטה, ארגנטינה, כלפי כולם, וולטר דניאל Genga. אינטרנט דף המחבר הוא, הדוא ל ליצירת קשר: