חוף עסקי או איך לעשות ים וחול

עכשיו, באמצע הקיץ, כאשר הטמפרטורה עולה על המותר על המדחום, כך אתה רוצה לצלול לתוך הים מגניב, אגם, בריכת שחיה … לפי הסטטיסטיקה, כל רוסי שלישי ביום קיץ חם, מעדיפים לנוח על החוף. הנה רק חופים נקיים ונוחים הם חסר מאוד. על תקן היגיינה מסתמך על שני מטרים רבועים של מנוחה החוף. אבל במציאות הדברים הם די po0drugomu: רוסיה החוף באזורים שבהם המים התחתונה הדגימה בסקר, בהצלה מאורגנת צוות רפואי בתפקיד הוא 2-3 פעמים פחות מאשר חובה. ויש לנו אנשים לחפש חוף פרטי עם דמי השימוש, או להסתפק בטבע. Wild חופים את עצמם הם טובים: אין ריכוז גדול של אנשים, נוף יפה, אבל אין ספק והחסרונות: לטריטוריה לא נודעת, הרחק נתיבי תחבורה, חוסר היכולת להגיע ברכב, היעדר שירותי הצלה וכו ' אם רוצה להירגע בנוחות, מה היה לך את המים ברור וקוקטיילים למים מוסיקה, ואפילו בידור מכל הסוגים, אז בוא נלך על חוף פרטי. כאן יש לך את כל השירותים, פשוט לתת את כל הכסף הזה בין 50 ל 1,500 רובל לאדם.

משפחה ממוצעת של שלושה אנשים יום מנוחה על החוף יכול העלות הממוצעת הלאומית של 150 עד 4,500 רובל. לא כולם יכולים להרשות לעצמם את השאר … כמו שאומרים יש ביקוש, זה פשוט לא הגון מציעה. המוצע לי את הרעיון של העסק בקושי יכול להיקרא עסק קטן או בבית, אלא ניתן לייחס את העסק הממוצע או גדול. כדי לפתוח עסק הון ראשוני גדול, סדר 7-15000000 רובל. העסק פחות – היא העונתיות לא לעתים קרובות יש לנו אנשים באים בחורף לשחות ולהשתזף … עסקים הנקמה על 5 שנים. מהות הרעיון העסקי היא להקים חוף בתשלום עם כל מיני "פעמונים ושריקות" מיותר לומר עד הים, אשר נוכל לשכור, לא כולם כמובן, אבל רק חלק (לפי חוקי החופים לא נמכרים, אבל מושכר למדינה, ולא על זמן ארוך מאוד, לאחר מכן במונחים חכירה מתוקנים) למעשה סוגר שטחים, הקמת בית קפה התרבות והבידור sooruzheniya6, ספות, בארים, מגרשי טניס, מקום לשחק כדורעף, לשכור שיט כמו גם מגדלי הצלה, ביו כפולים, חובה חובה אמבולנס, וכו ' מגלשות מים כמובן ובריכת שחייה.

הבסיס של הכנסה בתשלום עבור חופים הוא schet6 לשלם כניסה + שתייה (חטיפים) + שירותים בתשלום (אופניים להשכרה מים) הכנסה שלנו ילכו כמו קרנות אלו. רק בסביבה תחרותית יהיה התמחור סביר, בערך 20-30% יותר זול מאשר לשאר. כלומר החוף המיועד הרוסי הממוצע. אנחנו לא ייקח את האיכות מספר הלקוחות. כמו למשוך יותר לקוחות, אתה יכול להשקיע בפעילויות פנאי כגון קונצרטים ו / או מוזיקה חיה, להגדיר את האוהלים הלבנים על החול ולעשות קפה רומנטי וכו ' אתה יכול לארגן תחרויות עם פרסים, שתסכימו לאחר אתה תמיד רוצה לנצח משהו, גם אם לא מאוד יקר. לדוגמה אחד המשחקים האהובים של הים הוא כדורעף חופים, אז למה לא לארגן את התחרות הצוות הזוכה למשל אתה יכול לתת מנוי לבקר את החוף. למעשה, רעיון זה ניתן לפתח עד אינסוף, למשל מחוץ לעונה, אתה יכול לארגן בריכה מקורה, וכיצד ניתן לשחזר במדויק בטבע טבע: לא בבריכה רגילה מלבני, עגול, ולהדק אותו originalnenko:)) לשים אריחים דקורטיביים, מזכיר קרקעית הים או שונית … karalovy לשים מסביב עצים ועוד צמחיה, לשים פס עשוי במבוק או מנוסח זה, וכו '