חולים קוסמטיים

רופאי שיניים עובר "טבעת זהב" של התרגול של רפואת שיניים קוסמטיים למצוא להגיע עשוי לחרוג הטווח שלו. כמעט כל רופא השיניים תשובות על הכותרת, "רפואת שיניים קוסמטית." אך באופן אוטומטי במקום C-palabra אריח עשוי לא להרשים חולים היום. מהומה חשבונות של הרפתקאותיו של היהירות של מדיה בריאות יצר צרכן חדש בטיפול שיניים אשר מיודעת גם דרך האינטרנט. שכעת, חיוך צעירים, בריאים הוא "חובה" בקרב מטופלים בכל הגילאים, חכם ציבורי יכול לזהות בקלות רבה יותר "למועמדים" של הדבר האמיתי. לכן, רופאי שיניים כדי למשוך חולים עם "חיוך נרשם" בעיניהם יותר לוודא הגובה: הדרכה, הכשרה, הדרכה.

רופאי שיניים המחזיקים ב המחסנית קוסמטיקה העליון ללא הרף להשתתף בסמינרים וסדנאות לשמור בחזית המחקר, חומרים וטכניקות. "רפואת שיניים השתנתה יותר במהלך חמש השנים האחרונות יותר ב- 20 השנים האחרונות", אומר ד ר דניאל דויטש, למרכז וושינגטון לרפואת שיניים, בוושינגטון. "לכן, לא אנו לך פשוט על-ידי קריאת כתבי עת מקצועיים. "פירוש ידיים רגיל בהדרכה עם מומחים הטובים ביותר בשדה." לדבר עם הרשות. רופא שיניים קוסמטיים יפים לדון באפשרויות כדי לשפר את חיוך עם בהירות, יושר רשות. הם יהיו מראש, צייר תוכנית מאורגנת של שירותי רפואת השיניים, כולל את שלבי הטיפול, כמה זמן ייקח, כמה הרצון לעלות אותו. רופאי שיניים אלה יודעים טוב יותר מנסה למכור "תיקון מהיר". יש להם כבוד החולה ואת התהליך.

טעם טוב בעיצוב של רופא שיניים חיוך יש טעם מעודן, מיומנות כשמדובר שיניים, כבר חולים הופקדה בידי אותם עם אסתטיים קריטיים אחריות החיוך שלו. "שינוי חיוך הוא ההערכה העצמית של החומר", אומר שד ר מארק רופאים, גם של וושינגטון. הפעלה כדי לסקור את עיצוב החיוך מצביעה על כיוון יימשך הטיפול. זה הזמן של חולים מצפים מערך מרשים של חיוך, הנדסת הידע. ספורט ¢ a€ Sophisticate אלה שיניים באופן שווה עם דיוק במיטב והמיתוג בדרך כלל חיוך יותר מבוגר. a€ ¢ התהילה של שיניים מרכזי בולטים יותר מאשר שכנותיה של לצד ושידור של תמונה "סקסיים" של הנוער, חום ואנרגיה. a€ ¢ ספורט שעיצוב זה נמצא בין מבוגרים וסקסי, עם מרכזי קדמי השיניים עדיין ארוכה, בולטים מעט יותר מאשר הצד של השכנים, אך הוא רך, אשר connotes בריאות יותר מאשר גיל או נוער. ÷ הגוון של העור, השפתיים, גובה וגוף הקלד כדי לקבוע אילו תכונות אמורים להיות בחיוך. ÷ תמונות על-ידי מחשב או מודל חומרים ותמונות משמשים כדי לתת מושג תוצאה. החוויה! יש כאן לא אין כמו ניסיון לעזור לשכנע מטופלים נמצאים בידיים טובות אחר חיוך חדש. רופאי קוסמטיים טוב עושה המון ניסיון בבוץ הצלחה של רפואת שיניים קוסמטית כאשר הם מדברים. "אמנם כל חיוך שונים, כל עיצוב החיוך מכסה טריטוריה דומה," אומר וושינגטון מרכז רפואת שיניים ד ר ברנרד לינץ, התמונות הם כל רופאי שיניים קוסמטיים יפה הוצאת ספרים של תמונות מציג "לפני ואחרי תמונות של העבודה שלהם." תמונות אלה מספקים בקלות לראות חולים אחרים עם בעיות דומות ותוצאות שלהם. עדויות, וכמובן, רופא שיניים צריך ביאורים כדי להראות כי אחרים היה שמח עם עבודתו. מסמכים רבים יש ספרים של אותיות מחולים לשעבר. עם Office אחד נחמד להתאים אותו הדבר כאן התמונה. רופא שיניים קוסמטיים טוב מציע מעודן לחולי. פסיכולוגיה בעבודה הוא ש-office מניקיון ומעוצבים משפר את התמונה של טעם רופא שיניים ב השיניים. צפה חלק ומסמכים קוסמטיים גם לקחת ברצינות את החשיבות של התמונה פיזי מעמיק משלהם. שירותים ללא רבב, אומר הרבה אודות טיפול רופאים תהיה בעבודתם. רפואת שיניים קוסמטית היום יש לעבוד קשה להם. הבר נמצא גבוה. עם התחרות העזה לחולי, רופאי שיניים עליך להיות מוכן תמיד לכוון גבוה, להגיע הטבעת מ- "זהב". לקבלת מידע נוסף אודות רפואת שיניים קוסמטית, רפואת שיניים קוסמטית וושינגטון הליכים, או לחץ