התנגדות לשינוי ארגוני

זה מעניש למי יש קנאה לעשות להם טוב. החברות בו s תרחישים הנוכחי נדונות לפני הקבוע דינמי זה מתבטא אותם תרחישים מסחרי, היכן לפעול. בהם, שינויים רבים, תוצר של הדרישה לצרכן ב- pro של הצרכים שלך, ההתערבות של המדינה המשפטית שלה, מדיניות המס, ההשפעות של תחרותיות, פיתוח טכנולוגי, חידושים, מוצרים מקורם. העובדה כי ניהול חייב להיות קשוב לשינויים ולהכין את משאבי אנוש על מנת לפרש אותם, למנוע את ההתנגדות לשינוי עלולה לגרום נזק לכל. השינוי הוא תופעה מושגית פשוטה המערבת שני מושגים טוב מזוהה: מצב הבעיה שאנחנו רוצים לצאת החוצה, מטרה במצב זה אנו שופטים כמו יחסית יתרון. הרעיון השלישי, צנח, הרבה יותר קשה כדי להיות זכאי ולפעול, הוא המעבר. בכל פעם יותר זה ניהול חייבים להתמקד בשינוי מה יוצר ודורש בתוכנית סדר הפעולות המאפשרות פירשנו את זה, נצלו זאת, קבע את היקפה, ההשפעה.

לשקול את זה רלוונטי זה היום לטפל כראוי כל זה בנוגע אליו ניהול של שינוי, זה הוא אחד מהם, היבטים רלוונטיים יותר של תהליך הגלובליזציה של ניהול העסק, כל הזמן שני המנהל ארגון להתחיל להתמודד עם מצבים מורכבים של שינוי בסביבה שלך לא חייב להיות מוגשת דרך מפוזרים, אבל דורש פלטפורמה המינימלי שמחברים עם הצלחה השינוי בארגון. הוא נכתב, כי שינוי זה לא קל, קודם כל בכך לא כל האנשים מוכנים לבצע מאמצים בהקשר זה, הם מוכנים עדיין קל מאוד להחזיר את הסטנדרטים הישנים של המבצע. קורט לוין מובנות תהליך בניסיון לקחת שינוי אפקטיבי ומתמשך. ביסודו של דבר, הרעיון הוא להפשיר ערכים ישנים, לשנות, ומקפיאים ערכים חדשים אלה. הפשרה 1 פירושו להיות כל-כך ברור את הצורך בשינוי על סף של אדם, קבוצה או ארגון בקלות לראות את זה, לקבל את זה.

2. לאחרונה מצאתי אצל ישראל כץ אוזן קשבת . השינוי כרוך סוכן שינוי אימונים, הכעס הזה מוביל ליחידים, קבוצות או הארגון כולו בתהליך. ב- decorrer של תהליך זה, הסוכן של שינוי כעס להאכיל את ערכים חדשים, מיומנויות והתנהגויות דרך תהליכי הזדהות, הפנמה. חברי הארגון יהיה לזהות עם ערכים, מיומנויות התנהגות של הסוכן של שינוי, internalizandolos כל כך percibieren את האפקטיביות שלה בביצועים. 3 להקפיא את האמצעים כדי להפוך כללי דפוס חדש של התנהגות, שימוש זה מנגנוני תמיכה או חיזוק, אז זה להיות סטנדרט חדש. כמובן, זה תקף כאשר נאמר, זה מתחייב שתהליך ניהול שינוי הוא לא קל כמו שאתה חושב בהתחלה עקב מספר רב של אלמנטים מעורב; בנוסף לזה הוא חייב להיות בטוח לחלוטין שזה הארגון יכול לספוג אותם שינויים וזה, מאוד במיוחד, שלהם משאבי אנוש מבינים את החשיבות שלה והוא אכן נמצא commit שלה ביצועים, לאחר המתנה זה אותו תהליך המשיכה שיש זה להתייחס אליו ככזה, לא משהו חולף. חברות, בזכות פעולתו יעיל ואני יודעת לפרש שינויים המתרחשים ללא הרף בתרחישים איפה אופרה, יכול שלמאחה להתמודד עם כל הכרוך שינוי ארגוני. זה ידוע כי השינויים הארגוניים אשר נובעים הצורך לשבור את האיזון הקיים, ולהפוך אותו אחר הועיל יותר מבחינה כלכלית, בתהליך זה של הטרנספורמציה אל עיקרון כמו שכבר אמרנו, כוחות לשבור עם המאזן, אינטראקציה עם כוחות אחרים המבקשים מתנגדים, (התנגדות לשינוי) כך כאשר ארגון שוקלת שינוי , זה בטח קשור קבוצת משימות כדי לנסות למזער את הגומלין של כוחות מזכירים לנו אלחנדרו רייס, חוסה וולאסקס, כי שינוי ארגוני מוגדר כ: הסתגלות ארגונים העתקות שונות סבל על ידי הסביבה פנימי או חיצוני באמצעות למידה. עוד ההגדרה יהיה: הקבוצה של וריאציות של מבנה סדר זה לסבול אותם ארגונים, זה מתורגם בהתנהגות ארגונית חדשה. השינויים נובעים הגומלין של כוחות, מסווגים לתוך: פנימי: הם אלה באים בתוך הארגון, נובעים הניתוח של התנהגות ארגונית, והם מוצגים פתרונות חלופיים, מייצגים שיווי משקל התנאים, יוצרים את הצורך בשינוי המבני; הוא דוגמה להם התאמות טכנולוגי, חילופי אסטרטגיות מתודולוגיות, מדיניות, וכו '. חיצוניים: הם אלו אשר הגיעו מחוץ לארגון, יוצרים את הצורך שינויים פנימיים, הן דוגמאות של הכוח הזה: הגזרות ממשלתיים, תקנים, מגבלות בסביבה הפיזית והן כלכלית. ניהול המודרנית בהחלט צריך להיות קשוב מאוד השפעות השינויים, אשר אותו מפיק, יודע להניע את כל המעורבים בו, לקחת בחשבון את זה כאן ועכשיו זה מציג רבים שינויים ונראה כמצוין מלכים, ולסקז, הפרדיגמה "מי לא להסתגל לשינוי ימותו על הכביש. יש קונצנזוס ששינוי הוא מציאות, המשפיעה בחום, אכן המוצק הדבר היחיד שאליו זה אפשרי להחזיק מעמד, זה הוודאות כי כל דבר שקורה היום, כבר השתנו ביום למחרת. המחויבות היא לא לגלות את האמת אשר כה נמלט לאחרים, אם לא כדי להפיק מיומנויות מעשיות חדשה בפעולה. הסביבה באופן כללי העוטף את הארגונים היא בתנועה מתמדת, זה דינמי, זה דורש רמה גבוהה של הסתגלות של הישרדות. הם חייבים להתמודד סביבה לא יציבה של שינוי מתמיד. לכן, רק חברות עם מנהיגים, מנהלי יצירתי, חדשני, דינאמי, ערוכה לפני אתגרים חדשים אותם ומסוגלת לתת את שלב לא רק שינויים חדשים, אבל הם יודעים הפנים, יהיה קדימה…