השתקפות של אבות ואמהות

השתקפות של ההורים, אמהות אהבה כלפי ילדים לוס מהססת הלב שלי, כאשר כמה אמהות או ההורים מציקים לילדים שלהם. אני לא מתכוון את התיקון, הרבה פחות על המשמעת. מאז האחרונים הם בסיסים נכון שיכולים להיווצר ללא הרף כדי יצור אנושי. זאת אומרת כל אלה אימהות ואבות, שאינם נמצאים ליד ילדיהם בנושאי העבודה במהלך היום. לא להיות מספיק עם זה, כאשר הם מגיעים הביתה. הם צועקים, scrunch, לגמד, לדפוק את ילדיהם מגיל 3, 4 ו- 5 ועוד. הו אלוהים. אם יש משהו שנקרא אהבה, זה לקיים תקשורת עם כל בני האדם.

נשמתי שרברבים, כאשר הילדים שלהם חפים מפשע, ללא תנאים אהבה. הם מצפים חיבוק, נשיקה, רוך, אנחה כי בעדינות לוחשת להם אוזן להגיד להם "אני אוהב אותך". ראיתי תחת השמש, מתוסכל גברים ונשים. כי אתה לקחת כנקודת הנקמה ילדים משלהם, הדם שלך. כתוצאה ניתן לראות ילדים כי בגיל מוקדם, כבר מרגישים לבד, והשפילו נדחה. וזה לא רק הלבבות והדעות שלהם.

אבל זה גם זה השתקף מעשיהם, כמו תוקפנות, שנאה, טינה, הערכה עצמית נמוכה, הגרוע ביותר של כל הרעות האלה, כלומר הכאב. סלח לי אביו ואמו אם אני שואל אותך הבאות: אם היום היית לעבודה המגיעים בבית אתה מתעכל כי הבן שלך הוא מת אשר היית עושה? איך היית מרגישה? האם הוא לא לבוא דעתך לרעה האחרון אשר נתן לו? והמגן האחרון לך עיניים? לא אתה האחרון שלו חיוך recordarías? אתה לא recordarías חיבוקים האחרון שלהם? כל דבר שלא לומר בנו ובתו שלך לטוב או רע זה יהיה. להיות חכם להשתמש תיקון ומשמעת. אבל אל תהיה כל כך טיפשי להגיד לך יש לך לשתות או את בנו הגדול כבר הדברים שלך כגון: טיפש, שטובה עבור כלום, אתה הגרוע ביותר, בתקווה לא היה נולד, אתה פשוט מגושם אמא או אבא שלך, אל תעשה שום דבר, לא תעשה דבר גם ועוד. לא להתייחס אליהם עם vulgarities, כך לא נוצרים יצורים רציונליים. אני אומר את זה מתוך ניסיון. מאז יש לי שלושה אחים. גבר, שתי נשים. הראשון למדו להתייחס אליו עם אהבה וחוכמה, ואת היום איש טוב. נסה ושתי האחיות שלי עם כל כך הרבה מתיקות, אהבה, הבנה ואהבה. כי אף-על-פי ישנן בנות כמה עכשיו יש לך הערכה עצמית גבוהה. רמה אינטלקטואלית גבוהה, אהבה חסרת תנאים גדולה להורים שלהם. מאז אלה, שטופלו להם חסד, אהבה, תיקון ומשמעת. עכשיו אם אני refutáis כי אני כבר לא אבא, אני אגיד הלך במשך תשעה חודשים, לא מאפשרים לשקול את זה יום ולילה. כי לא ללמד אותו ולהתייחס אליו כמו מלך. ממה אתה אם יש להם את הפריבילגיה של נשיקות, לפנק ואוהב הילדים שלהם. אני ההפך היה לי לנשק, לפנק ואוהב הבן היחיד שלי, כאשר גופו הבשר עדיין לא נשם הנשימה, וגם לא חייכו אלי. לך לך יש את ההזדמנות, אוהבים אותם, להעריך אותם, זכור כי הם האוצר הגדול ביותר שלך. כי על-ידי דיוס אותם לבקש חשבון חוסה אורלנדו מלו נאראנחו