השכרה או…?

מנהלים רבים, משרדים אשר ממוקמים רחוק המטרו, מתמודדים עם האתגר של העברת כוח אדם עבור משימות. ולעתים קרובות זה משפיעה על איכות העבודה של המשרדים, כמו מערכות תחבורה בערים הגדולות המום, כדי להיות מסוגל להגיע לעבודות האנשים נאלץ לבלות מספר שעות על הכביש. הכביש הוא מעייף מאוד מעצבן. הבעלים של חברות לנסות למצוא דרך לצאת מהמצב הזה, חושבים על אופן כדי לצייר את מנהלי ההתקנים של הכרכרה בבעלותו הפרטית midiavtobusami. בהתחלה זה kuchkuetsja עובד-צוות הרעיון מתחנת המטרו הקרובה ביותר למשרד שבו כולם מרים כל פרט של המכונה drebezzhashhaja. . אבל בקרוב הזמן שהמצב מסובך כי הם אנשים מאוד לא אמין.

לא עובד שם יותר לשלם וכוח פחות מושקע. אחד, לא יכול להיות ימים שטופי שמש, המוביל הפרטי פשוט אינו מופיע. ללא הסבר. הבעיה הוא עליז יותר. ניהול מחליט ליצור צי מיני ולקחת נהג אשר תרוץ מן הרכבת התחתית משרדים, כמו גם לרכוב יחד על משימות חשובות.

הרעיון נראה מוצלח מאוד, שנרכש בדחיפות שימוש אוטובוס קטן. לו למצוא ערכת מנהל ההתקן. הכל בסדר. כל אחד הוא מאושר. אחרי כמה (אך לא הרבה זמן) עם מכונת מתרחשת אחת מצרות: א) לגנוב אותו או b) היא מתקלקלת. הגרסה הראשונה של הסאגה מסתיים, כי מכונות נמצאים לעתים נדירות. ? מי אלה. תיקון מתחיל. אנשים נוסעים בתחבורה ציבורית אוטובוס קטן, דומדמניות אדומות… כי מצאתי ערימה של בעיות ותקלות. כסף הוא בילה על חלקי חילוף, זמן ועצבים. מנהלי התקנים לבלות ימים להסתובב במסדרונות משרד, אחד מהמשרדים שותה תה-קפה, מתלונן על בעלי מלאכה, יצרני כלי רכב נס. בסופו של דבר כל קבל, אוטובוס קטן vybratyvaetsja מתחיל לנדפיל, הנהג ניתנת חוברת עבודה ואת ההוראות חם "עזבי מהר מאוד את המשרד". אז ההחלטה לסיים את חוזה עם אחת מחברות התחבורה. האוטובוס' שירות' מרמז כי העבודה צוות המלון בבוקר, ליד תחנת המטרו, והוא נוח מחכה לאוטובוס מנהל ההתקן המתאים, ההגעה בשקט את הדלת של המשרד. בשעות הערב לאותו אפיק נפלא מספק הכל באמצעות המטרו. אינם מפרים אוטובוס באמצע הדרך, הנהג לא יכול בולטת בשטח ליד הדלת כולם נוחים. בנוסף, ניתן לעשות הזמנה 'אפיק' על המסיבה של החברה או לארגן אוטובוס כדי לנסוע הטבע כל שותפות במשרד. באופן כללי, בחודשים הראשונים של המבצע בחברה התעבורה שכורה להראות רווח ברור שיתוף פעולה. חיסכון, ביטחון מוחלט כי התחבורה יהיה. כך להחליט: להשכרה או…?