הסוכנות למטיילים עצמאיים

המצב הנוכחי למטיילים בבירור מקטב לתוך שני ניגודים: משרדי נסיעות, הנוסע העצמאי, 2 מצבי הנסיעה מתחרים, מתנגשים. אחד רק תוהה אם יש האפשרות של סוכנות למטיילים עצמאיים, שיגבירו את הפוטנציאל של זה לבקר מדינה בדרך שאתה אוהב. האם זה אפשרי? מייסד ייעוץ בעלות נמוכה מותאמים אישית כדי הנוסע העצמאי, זוהי שאלה שאני שואל את עצמי כל יום, את התשובה, אבל לא קל, שאני אנסה לחקור במאמר זה מבוסס על הרעיונות שהובילו להקמת הפרוייקט שלנו. האם להתחיל: מה אתה רוצה הנוסע העצמאי? אין בי קשה להגיב, ואני מאמין כי כל אחד צריך להיות, כי בעצם כל נמצאים בתוכנו. כמה אנשים רוצה לספר לך מה לעשות, ולא לשים את מחיר מופקע לשם כך.

הנוסע העצמאי רוצה חופש, לא רוצה קשרים, לכן, לא רוצה המפורסם "נסיעה חבילות". אקח להסביר מקרא עירוני, כי על-ידי האחרונה חבילה לקבל הכל יותר זול כי הדברים reserving זה מזה. העבודה שלי כל יום מכערים תיאוריה זו, אבל אני ממליץ לך הכל כדי לבדוק את תראה כפי כמעט ב- 95% מהזמן חבילות הולכים להיות יקר יותר מאשר כל דבר בנפרד. והנה מגיע הרעיון הראשון: מה לגבי החבילה גמיש? חבילה נמכר ביחד אבל אשר ניתנות להפרדה על ידי הנוסע כפי שאתה רואה לנכון להזמין את מה שמתאים לך ברגע המתאים לצרכיך מבלי צורך כולן לשלם מראש, מכה? קשה עבור סוכנות קונבנציונליים, אבל שום דבר לא מסובך אם נוכל לשנות את המנטליות של סוכנות והיה המנטליות של ייעוץ. אקטואריה ייעוץ טיולים, ארגון טיול, לסנכרן לוחות זמנים, מחפש את המחירים הטובים ביותר ואת מתן ידע מציאותי של אזור ולטעון שיעור קבוע לעשות זאת אם הלקוח מעוניין בתוצאה. לא שומעים הרבה, אבל פרויקטים כאלה, במיוחד מחוץ לכדור הארץ שלנו, אלא גם בתוך, ב נמוך אינם לבד הרבה פחות! אחר רוצה את הנוסע העצמאי אשר לא ניתן לתת לך סוכנות? ידע מציאותי על המדינה ועל המוצרים שלה. הטיולים מתמלאים אנשים טובים, אך לא ניתן להימנע לבחור עבור מכירת המוצר היקר נותן 10% הנציבות נגד בזול המעניק 5%.

אנחנו אנושיים, בבקשה! להרים את היד אשר יבקשו תחילה כדי למכור את המוצר השני. אף אחד? ובכן, אנו ממשיכים. אם אנו לבטל את מערכת עמלות וחוזים, אותו הוא מאוד פשוט סוכנות כי גובה שיעור קבוע לקבל יותר זול, למכור את המוצרים ולא מומלץ המותאמים ללקוח והצרכים שלהם, יותר איכות, ובכך לעורר אמון רב יותר, הלקוח לשכוח אפקט "המוכר" מעוררת אותנו סוכנות. קורס זה מקדם את שני הצדדים. וזה מבלי לחשוב על הפחתת עלויות וזמן המעורבים קשרי מסחר. העצמאית בנוסע הזמנים המודרניים לא יכול לבלות חודשים מחפש לוחות הזמנים של האוטובוסים העירוניים בנפאל או לטיפול של לנחש לפי שם אשר יהיה הסיור עם התמורה הטובה ביותר למחיר כסף לבקר את מרכז אוסטרליה באדום. ובחר אפילו פחות כראוי בין כמות עצומה של בתים קיימים לטיול בניו זילנד. ועל זה מביא לי מושג אחר, אשר הוא הרעיון של התמחות. מטיילים עצמאיים צריך ידע שלא רק לסוכנות יכול להביא, מאמינים כי זהו קו האבולוציה כי אנחנו הולכים לראות בעתיד. לבסוף, כנקודת הסופי, בעולם ממוחשב גרידא, זה נראה מטורף לנסות לשמור על כמה משרדים לציבור, הציבור כי יותר ויותר יודע כיצד להשתמש באינטרנט יותר טוב כי יותר ויותר יש פחות זמן כדי לגלול. ואת זה שלא לדבר על עלויות המייצג לשמור מקום פתוח. מאז, consultancies טיולים בעתיד, או סוכנויות למטיילים עצמאיים, יהיה מקוון לחלוטין כדי להיות תחרותי. לעתיד לבוא, לכן, התקדמות גדולה עבור קבוצה גדולה זו, שיצרו למטיילים עצמאיים. אנחנו הולכים להביא כלים כדי להגדיל חופש והידע שלנו של מדינות, במחירים עוד יותר כי אנו עצמנו מסוגלים למצוא לאחר חודשים של חיפוש. אתה רק צריך לחכות קצת… מעט.