הסגנון של המשרד המודרני

ישנם שלושה גורמים עיקריים המשפיעים על סגנון של המשרד: 1 – טעמו ורצונותיו של הראש, 2 – גיאוגרפיה, להתמקד בסגנונות אירופאי או אמריקני, ו 3 – פרופיל של החברה. זה נחשב בדרך כלל שתי משרד קונספט עיצובי: מערכת קלאסי הקבינט-המסדרון שטח פתוח, שטח פתוח. הגרסה הראשונה יכול לכלול, לדוגמה, מוסדות ציבור ביותר בארצנו: מסדרונות ארוכים, סימנים על דלתות, משרדים פרטיים המחלקות השונות. עם ט"ז ביצועים אופטימליים של המשרד הקלאסי מתאים למבנה ליניארי ארגוני פונקציונלי של ניהול מסורתי אנכים ודרכי התיאום. המושג שטח פתוח מדגים את הרעיון של משרד דמוקרטי, אשר מאורגן בחדר גדול למדי, לא קירות העיקרי מחולק.

משרדים בנוי, והוא יוצר את התחומים הדרושים, עם שימוש נרחב מחיצות המשרד הנייד וקבוע. עם ט"ז ניהול, המאורגן על ידי משרדו ובכך יותר בקו אחד עם צורות מודרניות של הממשל מאפשר דרכים חדשות בתיאום תקשורת פנימיים. יתר על כן, היעדר דלתות במסדרונות יכול לחסוך שטחי משרדים ניכר. חברות רבות לבחור השלישי – מעורבת – וריאציה על עצמה שילוב של אלמנטים קלאסיים של משרדים פתוחים. עיסוק עולה כי ברוסיה התחדשות של משרד ראש טעם ברוב המקרים, לשחק תפקיד מהותי, אם כי הארגון המוסמכות של עובד מרחב מחייב את השתתפותם של מומחים מתן, פונקציונליות גודל ארגונומיה במשרד.

בעולם קיימות שתי גישות בסיסיות לעיצוב של בנייני משרדים: בארה"ב ובאירופה. הגישה האמריקאית מאופיינת בשימוש של שטח פתוח, דינמיקה שונה, אגרסיבי לפעמים, אשר במודע מבקש להדגים הניהול של המשרד. ראשי מאפיין הגישה האמריקאית – התחייבות לשימוש טרנספורמציות של סגנון קיים בצורתו הטהורה ביותר. הגישה האירופית למשרד כוללת גם את הרעיון של שטח פתוח, אבל זה עשוי להיות חלק תערובת חלקה סגנונות עיצוב פנים למשרד. במשרדים אלה, פרטים על עירוני ההייטק בשלום בכפיפה אחת עם השטיחים הפרסיים. כיום, מומחים להבחין תת המין של אירופה בסגנון כפרי מונחה – יצרני רהיטים: גרמניה, סקנדינביה, איטליה ועוד. הבה נבחן את הסגנון המובהק ביותר ומבוססת של שטח המשרד. כולם, בנוסף לשימוש במולדתם, הם מאוד פופולרי במדינות רבות אחרות. סגנון "מנהטן" המשרד האמריקאי, הידוע מסרטים הוליוודיים, יכול לגרום לתגובות שונות – מתוך הערצה לדחייה מוחלטת. סגנון זה של החל בשנות ה -30. XX המאה, בתקופת הגיאות הכלכלית, לאחר השפל הגדול. אדריכלים לעתים קרובות קוראים לזה "מנהטן" או "וול סטריט" – על ידי שמות המחוזות העסק הגדול ביותר בניו יורק. משמעות החיים עבור רוב האמריקאים היא לעבוד, לעבוד עבודה בשכר הנחילה במדינה הזאת מאז הילדות, כמובן, השפיעו על עיצוב המשרד. הבסיס של המשרד בארה"ב, כמו שנאמר, הוא שטח פתוח – שטח פתוח, המורכב רק של הקירות החיצוניים ועמודות. חדרים קטנים מסוימים מוקצים רק לנוח משא ומתן, כמו גם עבור מנהלים בכירים. העובדים הנותרים בדרך כלל לשבת חדרים גדולים, רהיטים לוחות למחיצות, ככלל, גבוה כגבר. האמריקאים מיומנים מאוד לעבוד עם חלל, מנסה להפיק תועלת מרבית, פשוטו כמשמעו, כל מטר מרובע. במשרד בוול סטריט אתה לא תראה אגרטלים העמודים ו עציצים על אדני החלונות. הצנע של סגנון זה בא לידי ביטוי בהעדר סלסולים. במשרד, פשוט לא דברים שאינם נחוצים לעבודה. אבל באותו זמן יש משהו שיכול לזרז העבודה ולעשות את זה יותר נוח ויעיל. הנה, הכל פונקציונלי. אחד מהם הוא פגע שפע של טרום בולים בתפזורת, זכוכית, מתכת מצופה כרום. סגנון "מנהטן" מגניב ודינאמי. מתכת מייצגת את הרציונליות קר צורך לקבל את ההחלטות הנכונות. ב "עובד" שלו הזכוכית. מצד אחד, זה מרחיב את החלל מבחינה ויזואלית, עם אחר – פסיכולוגית עובדים יחד אנשי לכדי שלמות מאוחדת. למרות העדר לכאורה של תכשיטים, בסגנון אמריקאי הוא נאה מאוד. בעיצוב נעשה שימוש בחומר מותרות. משרדי בישרו רהיטים יקר, אבל מאוד פונקציונלי הקונספט העיצובי מודרני, מצויד בטכנולוגיה גבוהה, אשר יכול גם לשחק את התפקיד של אביזרים דקורטיביים (למשל, להגדיר טלפון של הצורה צבע מקורי, אור בסגנון "היי טק", או שעון קיר כרום דיור). המנטליות האמריקאית מחייבת תגובה מהירה לאירועים. זהו אחד התנאים המוקדמים של עסק מצליח. מחיצות זכוכית למשרד בסגנון "מנהטן", המאפשר לראות את מה שקורה מסביב, להפוך את הגבול עם יחסי העולם החיצון. ראה המאמר המלא באתר שלנו