המסיבות

הוא פעם Glorioso כאב הליברלית, כנראה היה חולה של נמק. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אורקל. התהליך של ריקבון היה איטי, כאובה, מביך. עד כדי כך זה כבר לא להתנגד להסתכל במראה ואת לריחו לא לשאת סבל. הן כי אתה בחרה להסתיר, לברוח, להתפשט, להתמזג, לא לתת סימנים של רצון לעודד. כדי להשלים, המסיבה המפוארת מפוצל. יש האומרים כי חצי ואחרים לכמה חלקים יותר שרף המועמדים שנבחרו חברי קונגרס. הרבה המגמות בקרבם הם כאוטי. אינם מגיבים לגירויים רוחני או אידיאולוגי אבל לטווח קצר ולא מכני.

המפלגה היא כבר לא, כמו שאמרתי Lleras Restrepo, זו קואליציה גדולה של ניואנסים של שמאל אבל במספר קואליציות של קואליציות, או מה הוא אותו דבר, מרק כל. Serpa עשה את הבלתי אפשרי על ידי הפניית זה, לרפא את זה עם פלסטר שלה, סנטאנדר, על-ידי תפירת הפצעים שלו בצורה הטובה ביותר, להזריק, בכפייה, הסרום של גישות חברתיות, כי סכיזופרניה הקולקטיבי שלהם. Serpa יודע כי זה נמק אולי לא לרפא אותו עם mertiolate. הוא יודע שהם יהיו נדרש מספר כריתות, טיפול לאחר הניתוח מצוין, מעורבב עם טיפולים אינטנסיביים עבור הפעלה מחדש של מוסריות כמשותק. הוא יודע כי ידו עצום של יחיד "דוקטור" זה לא מספיק, אבל זה יהיה הכרחי כדי היווצרות של צוות מצויד היטב בין-תחומית בו מיוצגות כל הניואנסים. למעשה, כדי להציל את המסיבה של מוות צפוי שלה נובע, קודם כל, להשיג איחוד שלהם, דרך אידיאולוגי זיהוי גורם פעמים נטוש. המפלגה חייב להשיב ומצפון תכנותי.

יודע לקראת לאן אתה רוצה ללכת לחברה הקולומביאנית של המילניום השלישי, חלק מי היא, מהו המודל הכלכלי משקף את הרגשות והמחשבות, איך הטיפש של צדק, הון עצמי, הכלל, בסופו של דבר, מה הם ההיבטים כי להבדיל זה כל שאר ההצעות הפוליטי במדינה. זה לא יעזור זה אך יושבת עם כל הכוח שלו, כל שלו "נטיות" בכל המגזרים שלה כדי לדון בבעיות טרנסצנדנטלי שהוזכרו, ומספר להם שקשה לנו trasncribir, קורה, כמובן, על ידי הנוגעים אזורים, המחוזות, מחלקות ומקומות. זה לא משנה כי מספר הניואנסים האלה הם לא רצויים. לאחר שהוגדרו הארומטיים כבר מכיר את כולם אם אנחנו להישאר או ללכת. אתה יודע כל המנהיגים הנוכחיים, ישנים וחדשים, אם הקהילה הליברלית הוא התואמים את הרצונות שלהם או פשוט לא נכללו זה על ידי מיצוי של החומר. להלן יבואו כמעט, בנוסף. על היבטים הקשורים למבנה של הארגון, הירארכיות, שורות פקודה, נהלים לבחירת המועמדים שלו, הקשר עם ממשלות הליברלית, השתתפות הממשלות של מסיבות שונות, את הטקטיקות הבחירות כל אחרים "סרטי", יהיה הרבה יותר קל להשיג קונצנזוס ולהקים את כללי המשחק. לנו יש כבר הכניס את כולנו משימות אלה המסיבה. המסיבה של היום, חייב להיות התקווה היחידה שלך .