6 טיפים ליצירת המותג שלך באינטרנט

טוויטר הוא כלי מאוד מעניין, אם אנו רוצים ליצור ולמקם משלנו המותג האישי (מיתוג אישי) בקלות. או מה היא זהה, במונחים מעודכנים, למכור לעצמנו. כדי לקבל ליצור מותג אישי אפקטיבי בטוויטר, ולאחר מכן יש 6 נקודות חיוני כי צריך לקחת בחשבון: 1. ליצור אסטרטגיה זו היא נקודה חשובה כי לפעמים לא ניתנת הקדשה מספיק. בעת בניית מותג, מה הכוונה שלך הוא באמת אנשים יש תפיסה אודותיך נתון. לכן, לפני עליך להיות אכפת מה התמונה שברצונך לתת לו 2. להשלים את הפרופיל שלך בהזדמנויות, למצוא בסיסי נקודה זו כדי לא להיות אם אתה צריך להשקיע בכל פעם מדי פעם יש לי להסביר את זה.

אבל לראות פרופילים מסוימים, אני מבין כי אנשים רבים עדיין אין את זה ברור מאוד. הפרופיל שלך בטוויטר, היא על מכתב הסיכום, את כרטיס הביקור שלך. לכן, יש צורך לתת שלם יותר ולסדר מידע תיאורי ככל האפשר כי חסידיו שלך (ואת האנשים אשר לבקר את הפרופיל שלך) יכול לקבל מושג מי אתה, מה אתה עושה, מה אתה מתכוון. 3 באמצעות רקע טוב (רקע) התחתון של הפרופיל שלך הוא חלק מן הזהות שלך. אם אתה משתמש בקרנות זה טוויטר נותן לך כברירת מחדל, לשנות אותו עכשיו!! אלפים (או מיליונים) משתמשים משתמש אלה קרנות אותו. אחד היתרונות של הקרן של טוויטר היא כי הוא משאיל את עצמו בקלות כדי להתאים אותו אישית, באפשרותך לכלול מידע נוסף עליך חסידיו שלך לתת צורות אחרות כדי ליצור עמך קשר מלבד טוויטר.

ייעוץ מקצועי: אם אין לך הרבה מושג לגבי עיצוב, בבקשה, לא עיצוב הרקע שלך. היא בסופו של דבר יש השפעה שלילית על התמונה שלך, לגרום נזק את התצוגה של כל אדם לבקר את הפרופיל שלך. במקרה זה, עדיף להשתמש בכל תמונה לעין, התאם כרקע. עלול להתעכב יותר על סעיף זה, אבל אני אשאיר אותו להודעה אחרת. 4 יצירת סגנון שלך לצפצף Tweets נעשית על ידי אנשים, למרות לפעמים, 140 תווים מהתחזית לבטא את עצמנו באופן מלא, אם כי צריך לתת מגע אישי שלנו tweets, לבטא רגשות ולהפוך לצפצף שלנו לחוות את האדם יותר. 5 להקשיב, להיות ליד נקודה זו אף השארתי במקום האחרון, יש שוויון או חשיבות רבה יותר מאשר הראשון. אני חושב כי קרבה ערך שאמור להיות מוצג אם ברצונך ליצור קישורים עם אנשים אחרים, יש רמה מסוימת של השפעה. הוא משתתף, מראה עניין הנאמר, להגיב על מה שאתה אומר. כבוד מוצג 6 על ידי חסידיו שלך ראיתי כיצד משתמשים מסוימים בטוויטר לא זכור חסידיו על-ידי העובדה, כי הגיעו מספר ניכר של חסידיו. מבחינה מנטלית, משתמשים אלה שב ברמה מעל חסידיהם, לא לנחוץ לשים אליהם לב. נניח שהם הגיעו לרמה של סלבריטאים שגורם להם אינו נגיש. זוהי טעות מלאה. אחת התכונות של רשתות חברתיות, ב- Twitter במקרה זה, היא שזה הרס היררכיות חברתיות. טוויטר הוא כל כך קל ללכת פוליטיקאי או זמר המזוהה עם וטבעיות אותו מאשר מה היית עושה עם כל אדם אחר. לסיכום, נחשב חשוב כמו שלך מספר חסיד 1 2000. סלבריטאים Ppara כבר זה מדונה. לסיכום: ניתן sincer @, מניות, להשתעשע ומביא משלך, תו לטוויטר. מאמר זה נכתב על-ידי קרלה דלגאדו. אם לדעתך מעניין שאתה יכול להמשיך צופה תוכן רב יותר, אם ברצונך ליצור איתי קשר אתה יכול לעקוב אחר לי דרך טוויטר באפשרותך להעתיק ולהפיץ מאמר זה באתרי האינטרנט שלך תמיד וכאשר ללא פגע את התוכן כולו, כולל קישורים פעילים.