החברה צריכה לדעת לזהות עם מיקור חוץ, היקף והשלכות

הדינמיקה תכונות של אותם תרחישים הנוכחי להתבטא שינויים גדולים באופן עקבי, הצגת הגלובליזציה מעניין, מלא הזדמנויות, אלא גם של איומים. נכון, כי כל זה השפיעה באופן משמעותי בניהול עסקים, אשר נתן דרך פתחים חדשים המסופקים על ידי המדע ניהולית עם כלים חדשים, לדעת להשתמש יכול לתת דרך יתרונות להעדיף את operability, השתתפות של חברות שבו התחרותיות הוא קריטי להעריך את אלה לכבוש להישאר בשווקים. בהווה, מיקור חוץ הוא העובדה, הכל טוב ניהול פרואקטיבי, אסטרטג, איש חזון שיודע כיצד לפרש שינויים, לנצל ההזדמנויות שאי אפשר להתעלם ממנו. ומכאן החשיבות בתי הספר של המינהל לתואר ראשון, תואר שני ושלישי וברמה עליך יודע הוא לפרש, לספק אותה חכמי המדע היא מנהלית, הערכת, השפעה, הטבות, מכשולים, השפעה, השחקנים המעורבים במידותיה תרחישים שבהם פועל. במקרה מסוים זה מדאיג אותנו פרופסור של נושאים ניהוליים של התכנית לתואר שני בהמומחיות של ניהול איכות, משתתף הופך le המשתתף של כל התוכן הזה, אתה צריך לדעת? מצליחים להשתמש של מיקור חוץ בהתחשב בעיקר את המציאות והטווח שלו איפה רבים של החברות של המדינה , להתמודד עם בעיות קשות של הישרדות, היכולת המבצעית, אלא גם הזדמנויות. ההנהלה חייבת לדעת כי רשתות מתקדמות, סחר אלקטרוני, שימו לב הלקוח, שילוב של פתרונות הגירה / אבולוציה של אותן מערכות הקיימות הם חלק מהם, פעילויות יותר היא לשכור נמוך במצב של מיקור חוץ. עם הכלי הזה הוא מבקש ללמוד את זה ניסיון, היכולת, האובייקטיביות, המהווה מרכיב חיוני לזהות אותם היעדים זה לרדוף אחרי חברות חברות ונצואלה, כמו הבטחת המשא ומתן איתם, ניהול מוצלח של אותם חוזים לבחור להיות חברים של עסקי תחרותי ברמה של המדינה, ולשמש גשר לפיתוח של ונצואלה סיוע ליצואנים קטנים, אולי ניתן להשוות עם גילם את שאר אמריקה הלטינית ואת העולם. כלי זה אומר משתתף, נושאת לקחת החלטות, יכולתי להגיע אליהם תוצאות הרצויה, מונעת מהם הסכנות כמוס זה יכול להציג מקרה נקבע ומבקש זה פרופורציה להגדיל הפרודוקטיביות, ברור, הוא צריך לספור עם ניהול צוות האופטימלית, sensitized איתם האמיתי של החברה ושל הסביבה, כי גם עליך לשקול אותם תרחישים כמוהם? : העירייה שם הארגון, שיתוף הפעולה על-ידי הרשות המדינה ושל הקורס את האקלים הפוליטי, החברתי והכלכלי אשר המדינה, ובכך להתאים למצבים שונים, זה עשוי להיות המתרחשים במהלך הזמן; ככזה פיחות הנודע מתמשכת של l בוליבר חזק.

לקחת בחשבון, כי כמה שנים, להפחית את העלות של התהליך המחשב היה המטרה העיקרית: היתרונות לגודל יכולה להיות מושגת באמצעות ממרכוז מערכות. מיקור חוץ הוא מאפשר לחברות להתאושש בין 20% ל- 30% מהעלות של עיבוד נתונים, נותן שלך גישה תשתית גמישה ואמינה. ביזור של המערכות של מידע, וזה מורכבות ניהולית, וכתוצאה מכך הפך אפילו יותר אטרקטיבי הבריתות מקצועי. היום, אותם מערכות מידע הן אסטרטגי עבור ביותר של אותם ארגונים, תחרותי אותם תפקידים תלויים של היכולת להכיר את הביקוש גדל מהם לקוחות עם תגובה מיידית. מיקור חוץ הבינוני והרחוק זה מתאים יותר של הטופס לספק שירות עם ריבוי דרישות בטכנולוגיות המידע של היום. מיקור חוץ להיות מוחלת על כל התהליכים העסקיים בארגון. תחומים כגון חשבונאות, אישי משכורות, מרכזי טלפונים הם מועמדים אותם חוזים של ניהול של השירותים של העסק. גמישות באיכות השירות כדי למדוד את הביצועים של מיקור חוץ שהפרמטרים השכיח ביותר בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד.

קריטריונים אלה נמדדים, לעומת רמת השירות מוסכם בחוזה עם ניטור ברור ושיטתי, לזהות את היתרונות מושגת. לעומת זאת, גדי איזנקוט בהחלט מבין את הסיפור. . לא אין לשכוח, כי מהם מרכזי צריך של מיקור חוץ בחברות רב-לאומיות הוא זה זה יכול להיות בעמדה של ההצעה אותם ארגונים רב-לאומיים עולם השירות, עם איכות עקבית של שירות. מדי יום אלפי משתמשים לגשת לרשת של המאגרים. מיקור חוץ הוא פונה באופן בלתי נמנע לכיוון הגלובליזציה של שירותים וניהול מערכות מידע להחליט לעשות שימוש של מיקור חוץ, צריך להיות ברור כי ישנם מכשולים להביא בחשבון, כמו: אובדן שליטה. חוסר שליטה על הצוות של הקבלן. לא לשאת ולתת על הבחירה המתאימה בחוזה קבלן. איכות / ניסיון של קבלן המשנה (ספק מיקור חוץ). סיכוני אבטחה. החברה במחצית הדרך ייתכן אם הקבלן נכשל. איומים על סודיות. היא מגבירה את רמת התלות גופים חיצוניים. קנה המידה של עלויות. לודיג בעלות משא ומתן וניטור של החוזה. אפשרות הסרה של פעילות מסוף לקוח, קרי, הפסקת הקשר בין הלקוח לבין מי מייצר את הפיתוח. אובדן של כישרון מומחה בתוך החברה. במהלך חייו של חוזה (גם שינוי של המוצר) שינוי עסקה בין הטכנולוגיה. שינויים בסביבה. זכרו, כמו לא אותם מצטט תלמיד של הכיסא, אשר להם חוזים של מיקור חוץ צריך להיות גמיש, שני החלקים חייב להיות הפקולטה התחל שינויים לחוזה היא תפקודית באמת, היא על ידי זה שהוא צריך המוטיבציה של אותם חלקים כך הוא להגיע שיפורים בתחום הטכנולוגיה ויעילה את ההישג של הוזלת עלויות עבור העסק , כמו גם גם הוא צפוי צמצום הפסולת ויצירת ערך לעסק. * הפניה: הערות הכיסא אקטואלי למנהל, תוכנית ניהול המומחיות של איכות, יעילות, בוגר, Faces.UC. קרלוס Mora, 2003