האבולוציה האנושית

מבוא דו"ח זה עשוי למצוא תיאוריה מהותי לשימוש מעשי באבולוציה האנושית, מאז החיים היא התפתחות מתמדת, ואם האדם עצמו אינו להסתגל במהירות לשינוי יהפוך מיושן, בעולם הטכנולוגי של היום הוא דוגמא מובהקת של גלובליזציה כפי שהם תוכניות עיצוב כל שבוע, כל חודש עם מיומנויות מחשב חדש, נגן להקליט קול יום אחד היה בשלב הראשון, ולאחר מכן יצר את הקלטת השלישית האבולוציה הגיע קומפקט דיסק זה היה בום השמונים והתשעים מאוחר, בסוף שנות התשעים עם דיסקים MP3 באים עם יכולת לאחסן עד 700 שירים, עכשיו עכשיו להביא סטריאו יציאת USB הקלט יש קיבולת אחסון גדולה יותר להגיע 8 ג'יגה במחיר של L900.00 נגיש לכל מיני אנשים, זה בזכות הגלובליזציה של השווקים הוא יגיע לפני המצאת וזה לקח חמש עד עשר שנים , אבל זה כבר בהנחייתם של המתקנים כי הם פיתחו דרך mundialización.Es מדוע הגלובליזציה היא רדפה פרשנות של האירועים המתרחשים הן המדעית, כלכלית, חברתית, תרבותית ופוליטית דרך שבה יש שני מצבים: שיפור התקשורת בבית העולמי (Internet) המצב הכלכלי באמצעות ייצור של משאבים כספיים ועסקיים. היום אתה יכול ללכת לכל מדינה ולשלם באמצעות כרטיס אשראי אחד אשר מספק יתרון בעסקאות העולמי, יש גם את הגלובליזציה של מידע באמצעות אתר האינטרנט של תוכניות חדשות בכל מקום בעולם. הפוליטיקה של הגלובליזציה מיושמת כמבנה של המערכת הכלכלית הגלובלית על ידי מעקב אחר השינויים שלו. המידע הגלובליזציה נוטה לעוות את המאפיינים של המיקום של מספר מדינות לשתף אותו דפוס של יחסים, חולשות הסחר הבינלאומי. א 'א' א 'החיסרון של סוג זה של מערכת ליצור בינלאומית מוחשי כי תנאי החיים החמירו במדינות כמו העולם השלישי nuestroà נחשב. א 'א' א 'מה שיוצא הוא שיש ניהול כושל של הגלובליזציה ועל מוסדות אחראית על יישום אותם (IMF, IDB., הבנקים המרכזיים של המדינות המתפתחות.) נכשלו כי רק המבקשים אינטרסים פוליטיים. א 'א' א 'עיבוד של הגלובליזציה חודרת לתוך מציאות עם קבלה של הסחר החופשי אשר מספק יתרונות רק עסקים גדולים, MSMEs disfavouring (וגם עסקאות) בארץ. א 'א' א 'האסטרטגיה של הפחתת העוני שחל במדינה אינו עומד ביעדים השנתיים כלומר יש ניהול כושל של כספים על ידי גופים ממשלתיים היא מטרה של צמצום העוני מחזיק הבנק העולמי.

א 'א' א 'שיעור האינפלציה הוא מדד ללא תנאי אשראי למוסדות זרים אשר למעשה הופך שיעור פיקטיבי כמו הערך אובדן הכסף הוא גורם מקרו הרבה יותר. איכות החיים במדינות בהן המדיניות הבינלאומית לא משתפרים על ידי רמות גדול של ההוצאה על משכורות גדולות cantidadesà כי לכסות את תקציב המדינה (הונדורס היא דוגמה אחת), השקעה הגבלת בעבודות חברתיות, חינוך בריאות. המומנטום של ארגונים בינלאומיים היא להפחית את ההוצאה הציבורית באמצעות הפרטה של ​​מוסדות ממשלתיים על מנת להבטיח את מתן התשלומים המגיעים מדינות. חלק מן ההשלכות של זה מקבלים את ההשפעה של רמות גבוהות של אבטלה, כי קיים, כל זה קורה בגלל ההשפעה אינה מתרחשת tropicalization כי היא ניתוח המתאימים כדי להבטיח כי הגלובליזציה אינה משפיעה על המדינות שבהן הם השתל. הוא נתפס מטרה ספציפית המהווה את המטרה העיקרית של ארגונים בינלאומיים אשר להסדיר ולהפחית משברים פיננסיים, כמו גם את המדיניות התאמה מבנית (paquetazos) הצליחו לשפר את תנאי החיים החמירו ולא בקפיצות, רק תפיסה כלל מדינות אמריקה הלטינית היא פיטורים הפחתת המס ארצית או על ידי פוליטיקה או לא. הליברליזציה בשווקים מובילה לאובדן שליטה על עצמו ואין בשוק אמריקה הלטינית התפתחה מספיק כדי לספוג זעזועים שאליו הוא פונה.

העדתיות ושחיתות הם נושאים אשר סובלים כל ארבע שנים כדי להשפיע על החלטות ההשקעה כתוצאה לתת חוב יותר בגלל תכנון לקוי ולהציג לטווח קצר מאוד של הממשלה בכל ניתנת התחייה הכלכלית והחברתית צפוי הדבר היחיד שנותר לומר הוא שאתה צריך להפעיל לחץ גדול יותר על מערכות בנקאיות להבטחת שמירתו של החוק על המוסדות הפיננסיים כדי למנוע פרוטומות הבנק מומרות לתוך הפגיעה בפוטנציאל הפיתוח הלאומי התעשייה כפי שניתן בארץ (הונדורס). מנגנון קריטי להיות לפתח לעודד חיסכון עמי אמריקה הלטינית תהיה קרן פנסיה חובה תרומה ברמה הלאומית זה היה להבטיח רמת חיים נאותה כאשר אנשים נמצאים ברמת ייצור נמוכה כי הוא זקנה, אנשים היום זקוקים לביטחון סוציאלי בכל הממדים כאחוז לא מכוסה מספיק דוברי ספרדית מדינות כמו שלנו. (הונדורס). ברטון וודס ConA כדי להבין את השינוי ונתן את ההשפעה של הגלובליזציה יש להבין כי מערכת ששרר לפני מסיבה זו וגם כי סוג זה של הכלכלה. ברטון וודס בשנת 1944 הגיע גל של מתן צו כלכלית, מוניטרית ופיננסית נקבע הרעיון לנצח יציבות כלכלית financiera.à ומוסדות שעולות דרך ברטון וודס למצוא את הבנק העולמי וקרן המטבע הבינלאומית. אבולוציה העולם ברטון וודס מהפגישה של 44 מדינות מתוך 60 שנים חלו שינויים גלובליים כגון: Eurodollar נראה כי למעשה הופך אותו מטבע חזק יותר לדולר, האחרון בכל ימים איבד ערך משום שהיא מיישמת את האסטרטגיה המתאימה לשימוש כמטבע של יבשת Eurodollar לחזק את הסחר הבינלאומי במדינות השייכות למגזר זה של העולם. אחד מפלאי האינטרנט של היום הוא הגלובליזציה כפי שהוא מאפשר את כל סוגי המידע אינו זמין קודם לכן בקלות רבה, חברות האינטרנט של היום הם יישום מנגנון שנקרא € מכירה œComercio Electrónicoâ € שהינה פורטל אסטרטגיה הגדלת המכירות ברחבי העולם, בכל יום משתמשים לעלות לאינטרנט בגלל זה המייעלים עסקאות העולמי כי הוא יכול לשלם רק לתת לחץ, זה במדינה כמו אטלנטיס בנק, בנקו Ficohsa, BAC Credomatic, לספק אפשרות שאם יש לך חשבון חיסכון ניתנת החיוב לחשבון לשלם שירותים, לשלם את שכר הלימוד במכללה, תשלום של רישום כלי רכב ושירותים רבים אחרים, זה גם בגלל הגלובליזציה הפיננסית.

כלכלות מתפתחות, כלומר אלה שאינם יציבים, מחייבים מדיניות פיננסיים חדשים שיכולים לספק תשובות מהר גורמים חיצוניים כגון נפט מוגברת, שינויים יצוא סחורות כגון בננות, קפה חייב להתקיים יחס ראוי בין estabilidadà הצמיחה הכלכלית ברמת המאקרו כאילו אין הדדיות כזה לא יושג כל המטרות כדי להגיע לעמוד בשני יעדים מקומיים וזרים הגלובליזציה. כמו תנועות ההון הגלובלי הולך קדימה יש בקרה נאותה של הכלכלה המתעוררים (הונדורס), יש לעודד מניעת תופעות יותר בתחום המוניטרי, הפיננסי, אחרת יש את החוב של אמריקה הלטינית יגדיל בקפיצות. סוכנויות ההלוואות הבינלאומי כמנגנון בקרה צריך ליישם סיוע טכני חיוני כדי להבטיח תאימות עם המדיניות הפיננסית. ב הניתוח כדי לקדם את היציבות הפיננסית שלושה היבטים בסיסיים במדינות מתפתחות: סוכנויות ההלוואות הבינלאומית צריכה לקיים ניתוח של קיבולת או הקיימות של החוב החיצוני במדינות העולם השלישי. יש לעודד מוסדות רגיל או אזרחים במקרה של שמיטת חובות של מדינות בעלות הכנסה נמוכה על ידי רמות השחיתות הרווחת באמריקה הלטינית. סיוע טכני (IMF ו WB), תהיה מרוכז ב מקסום של התקדמות בתחום הליברליזציה בסחר. כדי לענות על בעיות אלה מדיניות לשקר במניעת ראוי להתמודד שינויים דרסטיים בכלכלות בעולם, זה יכול להיעשות באמצעות מחקרים הכלכלי של כל מדינה לפרויקט מה רמת האמינות שם מבחינה כלכלית. הגלובליזציה נתפסת גם עול שמגיע כל מדינת עולם שלישי על ידי הדומיננטיות של המדינות המפותחות המתרחשת באמצעות שילוב של העולם בדרך כלל את ההשפעה של מערכת זו ניתנת בכלכלה ובפוליטיקה נקרא גם כמודל שינויים ברמת תרבויות הגלובליזציה הקפיטליסטית à זיהוי א 'הוא איבד את התרבות של כל מדינה בשל אימוץ דרכים החוץ של חשיבה. א 'א' א 'יש בלבול ואובדן של מסורות. א 'א' א 'תקשורת יעילה יותר. א 'א' א 'אחת הסוגיות שנדונו היא הבולטת ביותר היא ארצות אימוץ. היבטים כלכליים של הגלובליזציה במדינות אמריקה הלטינית כרגע המערכות הקפיטליסטיות המפותחות עם תכונות תאימות הסוציאליסטית עם מספר עקרון אחד â € œThe הקפיטליזם עשיר עשירים לעניים לראות יותר € Pobresa. בידיעה כי כל פעולה גורמת השפעה תמיד אפשר להזכיר את ההשפעות או ההשלכות של הגלובליזציה הן כדלקמן: שוויון חדות ברחבי העולם. הפרטה של ​​גופים ממשלתיים. עם הסכמי סחר חופשי יאבדו הכנסות המכס על ידי צמצום האפשרות של השקעה בעבודה סוציאלית רמת ההשכלה של מדינות עניות. יש התיישבות חדשה על ידי המדינות החזקות לנקוט בהם במדינות העולם השלישי למימון. שקיעת הכלכלות מפנה ENA כלכלות חלשות במדינות מתפתחות. השתתפות ההון הבינלאומיים במדינות חלשות יותר בהפחתת המזונות שלהם כהכנסה של חברות אלו יתנו החשבונות של השותפים שלהם במדינות אחרות. מעטים הם הבעלים של אחוז גדול של חברות. שיפור איכות של מוצרים עקב היצע המוצרים גדל.

שינוי דינמי של הטכנולוגיה המאפשרת את הרכישה. 2.Facilidad כדי לנהל עסקים. כל אלה גרסאות לגרום הגלובליזציה הופך תהליך שאי אפשר לעצור, גם אם המדינות רוצות אשר הופך מחויבות ואחריות לשמור על כלכלות התחזק. ההשלכות הפוליטית של הגלובליזציה מצבים פוליטיים במדינות הם טרנסצנדנטלית להצטיין בעיצומו של כלכלה של פחד השקעות מקומיים ובינלאומיים, ולכן חשיבותו משתנה מנדטים הממשלה של כל מדינה. ההשלכות כי השפעה על מדינות העולם השלישי, כפי שנדון במדינת הונדורס מתועלת כדלקמן: (החלים על כל כלכלות חלשות) רמות גבוהות של שחיתות. ניהול כושל של משאבים ממשלתיים. מדינת ביצוע פרויקטים באמצעות ריבית עצמו. זה מפחית את רמת הייצור של האומה עולה ביצור היחסים עם מדינות אחרות להורדת רמה גבוהה הריבונות של כל מדינה. הגברת רמת התרומות למדינות נזקקות. מדיניות ההתערבות של המעצמות במדינות עם כלכלות חלשות. תשלום שחרור הגבול ויזה מעודד. נאו ליברליזם וגלובליזציה אחת התכונות שיש להם את neoliberalismoà והגלובליזציה הוא נרדף להפחית את יתר הכפר, מתן בשווקים unaa בחינם, יישום תחרות חופשית בין החברות, התערבות המדינה בכלכלה . דרך נאו ליברליזם גם אינה מאפשרת קביעת שכר חובה על ידי המדינה והפחתת ההוצאה הציבורית. זו יושמה הונדורס בצורה של התאמה מבנית על ידי צו 90/90 שכלל מציגה חבילה פיסקאלית, פיחות של המטבע הלאומי, כל הלחץ מצד ארגונים ההלוואות הבינלאומית (IMF, WB). א 'à 3.A היתרונות והחסרונות של הטבות כונן הגלובליזציה צמצום עלויות שניתן לאגד בכלכלה עם מדינות אחרות כדי לייצא. גורמי הייצור יכולה להיות מושגת על יישום עלות נמוכה של ייצור גלובלי לכלול רמה גבוהה יותר של מכירות. זה מעלה את איכות המוצרים בשל התחרות הגלובלית. החסרונות בחברות יכולים להגדיל את עלויות התפעול של מתן מידע. ניהול כושל הממשלה יכולה לערער בשוק המקומי בתחום השיווק. סטנדרטיזציה של השירותים והמוצרים לא יכול להסכים לטעמם של הלקוחות. על ידי יישום אסטרטגיות אלה להעלות העולמי המכירות הוצאות כגון מסחר אלקטרוני. שער החליפין צף ניתנה על ידי התנאים של הגלובליזציה הפיננסית היסוד להצלחת המערכת הפיננסית של המדינה הוא חלק בשיפוץ כדי לגרום מערכת סמויה העולמי הקיים. אם אין לך מערכת reglamentadoà פיננסי חזק בפיקוח ממשלות כי התוצאה היחידה תהיה הכיוון העתידי מוגדר וגרימת המשק פחות מזו השוררת ברוב המדינות, זו הסיבה שאתה לפתח הדאגה העולמית לפתח ממס כדי ליצור אמינות על ידי הבטחת כל העסקאות מסחרי ופיננסי. 4.a שינויים במבנים של מוסדות להבין את הארגון מחדש של המערכות הפיננסיות רשאי לקבוע כי האבולוציה התרחשה בגלל הגלובליזציה, כמו מוגבל בעבר segmentoà קטן של השוק, היה מאוד קיצוצים בשירותים המוצעים, זה היה individualization הרבה, אבל היום זה השתנה כמו הצרכים גדלו, למשל, אין גבולות כפי שהיא מפתחת את transnationalization שדרכו בשווקים להרחיב לרמות שיא, מה שמוביל זה סטנדרטיזציה של פעולות לפי החוקים וההסכמים הבינלאומיים המקדמים את תהליכי חד צדדית, בריתות אסטרטגיות מיושמים לחזק חברות לאומית. הדרך שבה המשתתפים יכולים ללמוד על המערכת הפיננסית מודגמת על ידי המוסדות המשתתפים הממוצע הארצי כמו גם הבנק המרכזי של הונדורס אחראית על יישום אשראי כספי, וחילופי במדינה, נציבות לאומי בנקאות וביטוח כי נובעות מהצורך לשלוט מוסדות פיננסיים בגלל מה שקרה כי בנקורפ Bancrehserà בכפייה אשר ישפרו את המערכת הבנקאית עם סטנדרטים בינלאומיים המבוססים על באזל 1 ו בנקאות בינלאומית (חלק של הגלובליזציה הפיננסית ), המשתתפים האחרים המעורבים במשק המשפיעים על יישום מודלים כלכליים כוללים את קרן המטבע הבינלאומית, הבנק העולמי, אשר חייב מיליוני הון.

התעלות Ena גם לדור בכפיפה אחת עם חברות זרות להשקיע במדינות השייכות לעולם השלישי כדי להשיג ויתורים כדי להשפיע על ניידות כלכלית. השינויים נכבד שנעשו על ידי הגלובליזציה הפיננסית במערכות הבינלאומית התעוררה עם השלמת ברטון וודס בשנות השבעים כאשר היה חוסר איזון הדולר עמים רבים השתנו הדולרים זהב דרך הבנקים המרכזיים שלהם שגרם המשבר בארצות הברית. האופן שבו התפתחות הגלובליזציה הפיננסית היה מבהיל, כי הוא האמין כי הדולר היה מטבע העתודה של העולם איך לנהל את המשבר היה סגירת החליפין זהב שלב הסגירה ventanillaà הדולרי של סחר חופשי הדולר לזהב. הסכם ברטון וודס היה בעצם את הדברים הבאים: יישום ממכירת ניירות ערך. צמיחת צורה אחרת של תשלום. באמצעות המשאבים של המדינות תורם ה-IMF. לאחר השלמת הסכם ברטון וודס הוביל יצירת מערכת פיננסית אשר עובר דרך שלושה מצבים הראשונה כדי להפחית את הסיכון sistemaà במשבר, של קרן המטבע מיד ללא תנאי נגד הקמתה של עתודות את ההשפעות של קריסה כלכלית לבין ofA מראה קווי אשראי, כדי למנוע אי יציבות המצב הכלכלי רלוונטי כמוצא אחרון. למרות ההתפתחות של המערכת הפיננסית העולמית הפכה אותה עד כדי שלמות כמו כל אחד באופן בלתי צפוי להופיע במקום כשלי שוק להוביל הריבית עלתה, האינפלציה, כלכלות יציב, יישום מדיניות שליטה על זרימת הכסף אספקת לאזן את כוחות ההיצע והביקוש. בכל פעם יש משתתפים חדשים בשווקים הפיננסיים על פי האכיפה של אותו על ידי גידול אוכלוסיית העולם, עסקים נוספים, החלטות גרועות ההלוואות של סוכנויות בינלאומיות, משפיע על ממשלתם, התאמות מבניות בכלכלה סולם, התנודתיות של מימון והשקעות בינלאומיות עבור influenciaà פיחות של שער החליפין, רמות נמוכות של ייצור במדינות מפותחות, שיפור איכות המוצר, צמצום יקר לצרכנים בשל הליברליזציה הסחר הבינלאומי, מכירות חדשות באמצעות אסטרטגיות מסחר אלקטרוני, איגוח הפיננסיים הבינלאומיים, גורמים אלו הם תוצאה של הגלובליזציה הפיננסית. הראיות 5 ולגרום של בינאום ההון. ברחבי העולם יש מאפיין נפוץ כי היחסים קישורים בינלאומי עם התנהגות לקדם את הגלובליזציה, לזהות מה פיננסי זורם בכל מדינה, הוא האצה מרשימה בינאום של הבירה, אשר הופך ראיות חזקות של האבולוציה הגלובליזציה globalizador.à התהליך חייב להתייחס לא רק הצמיחה תזרימי הבינלאומי הסחורות, ההון אנשים, queà כולל רמה גבוהה יותר של אינטגרציה של הכלכלה העולמית, יש השפעה על כל הבירות הפרט השונים ברמה הלאומית, palpante משהו צמיחה של הגלובליזציה היא הקמת וצמיחה של יחסים בינלאומיים, אשר כפי שקרה consecuenciaà הוא אפקט מכפיל על הקישורים של distintasà הכלכלות אשר מוביל למימד גבוה יותר MUNDIAL.ES צעד כלכלי ואינטגרציה כדי להבין את ההון הגלובליים שהיא מתייחסת התנהגות נקשר רמת המשתנים המקרו הפנימי של הפעילות. 6 בשווקים הפיננסיים הבינלאומיים.

כספי בינאום התרכזה בבירור עבור ההלוואה וסכומי ההפקדה גדול של משאבים באמצעות הפעילות הבינלאומית בתחום הבנקאות לבין התפתחות שוק המניות. חלו שינויים בתקנות הבנקאות הלאומי במדינות המפותחות ENA הבאות: א 'א' התנהגות כלכלית עולמית היא למצוא דרך gananciasà יותר בשווקים הפיננסיים הבינלאומיים על ידי הון מהמדינות המפותחות שלא היו הצבת הכלכלות היה גם גידול קרנות העודף המדינות מפיקות הנפט התמקדו בשווקים הבינלאומיים. א 'א' א 'זה היה שינוי קשה בבנקאות חיצוניים, ייזום את תהליך transnationalization הבנק הראשון בארה"ב. 6.1.a "איגוח" האשראי מושתלים שינויים עמוקים דרכי תפקודם של השווקים הפיננסיים אשר ידועים כמו חדשנות פיננסית, אשר שינויים בדפוסי של עסקאות פיננסיות חליפין ישירה של חובות בין לווים ומלווים האולטימטיבי להקל על הגיור unaa מסיבית של נכסים פיננסיים ניירות ערך מסחריים, הנפקת מכשירים כמו איגרות חוב, מכירה הלוואות, קיבולים בנקאים, מניות, ניירות ערך מסחריים, תעודות פיקדון, etc.à בארץ מקבלים תעודות בנק קליטה כספי המרכזית הונדורס שנוצרו כדי לווסת את הכסף שבמחזור אשר יש שיעור מדיניות של 6.75% אשר אינם שווה ערך ל 6.8% האינפלציה הוא הגיע בחודש נובמבר, ומאז לא נשלט באמצעות מדיניות ולא גדל, לשבור את המטרה היה לנו השנה . תהליך Bursalitización לא היה בארץ כי אין התפתחות תקינה של שוק המניות כחברה לא quiereà לחשוף בפומבי הדוחות הכספיים שלהם כי זוהי דרישה להשתתפות בשוק ניירות הערך . ביטויים הבינלאומי 7 של הגלובליזציה הפיננסית המרכיב הבינלאומי של הגלובליזציה הפיננסית אומר מזוהה בעיקר זורם הפיננסיים הבינלאומיים, אלה התכונות המאפיינות את ההתנהגות של השווקים הפיננסיים התמקדות בינאום הפיננסי הגדילה את כוחותיה בכלכלה העולמית. המבצעים שיש להם אחיזה כלכלית על ידי צד אחד הוא הגלובליזציה הגוברת של חדשנות יחד כדי להעלות את מידת האינטראקציה במרחב הגלובלי באמצעות איחוד הגבולות והקמת פעולות מקומיים וזרים בין הרכיבים הפנימיים והחיצוניים של כל פעולה, בהשתתפות סוכני זה עושה את זה קשה לכמת בתפקוד של התחום הפיננסי. כמו השתקפות ראוי להזכיר כי הגלובליזציה היא יתרון עבור חברות, משום שהם משתמשים באסטרטגיות הזכות לחדור לשווקים חדשים, אם הם יכולים להיות הצלחה גדולה אך הוא חייב להתאים את התיאוריה של השינוי לנהל חקירות mercadoà כנדרש כדי לענות על טעמים של לקוחות. עסקים הונדורס חייבת להיות משולבת כדי לענות על fuertementeà תהליכי סחר חופשי.

מסקנות 14 א) א 'הגלובליזציה יש נקודות תצפית שלה כי יש יותר תקשורת באמצעות האינטרנט אשר משלים לרמה גבוהה יותר באמצעות מסחר אלקטרוני. à ב) א 'תהליכים פיננסיים היום הם גמישים יותר, כי זה יכול להיות משווק בכל מקום בעולם דלה. ג) à תהליך איגוח מספק נזילות גבוהה יותר, תיווך מובטח, צמצום הסיכון באמצעות גיוון בהשקעות, הם אינם החיפוש עלויות המידע יכול לשמש מנגנון תשלום. ד) א 'הסדרת מוסדות פיננסיים באמצעות באזל אני נדרש יחס הלימות ההון של 10% מיושם בארץ בגלל הליקויים שהוצגו על ידי פשיטת הרגל של שנים פיננסיים 1998 – 1999, דרך בנקאות זה מאובטח, אמון והקמת אמינות לא לפני. à ה) הסכמי סחר חופשי להיות השפעה חיובית על הצרכנים משום שהוא מאפשר רמה גבוהה יותר של המוצר מציע שוק זול, נותן את האפקט של הפחתת מחירים, תוצאה שלילית של זה כי עסקים קטנים ובינוניים לא הוכנו כראוי להתמודד עם מיומנויות רב לאומיים בעלי איכות גבוהה יותר, שכן הוא דורש אינטגרציה של החברות. א 'א' ביבליוגרפיה א 'א' א 'א' wikipedia.com Financieros.Autores ספר שווקים: פרנק ג 'יי Fabozzi / מודיליאני פרנקו PAG. 9, נושא: הגלובליזציה של השווקים הפיננסיים. א 'א' א 'גלובליזציה מסמכים פיננסיים: הראשון 72 שעות באמצעות מנוע החיפוש של Google. א 'א' עיתון מידע נואבו הדיאריו של ניקרגואה לגבי משבר הגלובליזציה הפיננסית. א 'א' א 'א' א 'א' חיפוש yahoo: הגלובליזציה הפיננסית. א 'א' א 'מסמך pdf הגלובליזציה הפיננסית. חיימה Estay א 'א' א 'גלובליזציה הספר מחבר נחת שלה: ג'וזף שטיגליץ א' א 'א' הערות על הגלובליזציה על ידי ויקטור Munguia. א 'א' א 'מסמך 60 שנים של העלון ברטון וודס כלכלי מקרן המטבע הבינלאומית. א 'א' א 'ברטון וודס הגלובליזציה הפיננסית.