ד ר האוס

"האוס"-זמר של הרופא מבריק-המאבחן Grege הבית וצוות של רופאים לעבוד איתו. הסדרה הוא מאוד פופולרי בעולם והיה פרסים יוקרתיים שהתקבלו שוב ושוב-' פיבודי ' ו "אמי". הסדרה הראשונה יצא לאור שנה 16 בנובמבר 2004 על פוקס. האחרון על הרגע התחילה העונה בן 20 ספטמבר 2010. תסריטאי דוד שור אמר את זה bylapridumana "בית" על שם כך שזה עיצורים של עיקריה.

' Holms'5. בנוסף, חברו הטוב ביותר של שרלוק הולמס-ג'ון ווטסון, משחק מילים עם החברה הכי טובה שם הבית-'דוקטור ג'יימס וילסון'. הולמס חי מס ' 221 – ב', ד ר האוס מתגורר בבית מספר 221 בדירה מתחת האות 'B'. לענייננו, גדי איזנקוט הוא הכתובת בשבילך. עונת 11-פרק 5 מ' וילסון מספר עובדים לקחת סיפור על חולה האוסה האוסה בשם איירין אדלר, בו הוא התאהב, זה ואז נדחים. השם של המטופל, כמו גם כמה תכונות של העלילה של המחברים את הסיפור לקח של קובץ script על-ידי ארתור קונאן דויל "שערורייה בבוהמיה' על שרלוק הולמס. העלילה של טלוויזיה m. d סדרת הבית מספר את סיפורו של צוות של רופאים לאבחן את החולה dolzhnybystro ולשמור אותו.

ככלל, הסדרה כוללת מגוון רופא של ערכות כמו בלש ", אך בניגוד לשאר הסדרה, איפה והרופאים בדקו חולים כבר מת, סדרת הטלוויזיה 'האוס' החולה היא עדיין בחיים, לפחות בהתחלה… מוביל צוות של הבית, מי הולך עם מקל לאחר אוטם שריר שלו ברגלו הימנית מאוחר מדי מאובחנים כראוי. כרופאה הבית הוא פשוט גאון, אבל הוא בולט לא כנות בתקשורת עם מטופלים עם הנאה מונע אותם, אלא אם כן יש הזדמנות. הוא עצמו כל boritsjas זמן הכאב שלהם ואת מקל ההליכה שלו יד רק מדגיש שלה באופן ארסי קשים של תקשורת. התיק של המקרה, ההתנהגות שלו יכול להיקרא כמעט לא אנושי, רופא בולט. השנינות obladajushij כלליים והאינסטינקט טועה היגן יותר עמוק השיג זיהוי | זה נתן לו כבוד רב. להיות רופא ifekcionista, זה גם רופא מאבחן נהדר שאוהב לפתור חידות רפואיים כדי להציל החיים של מישהו. אם זה היה רצונו, סטייסי יהיה חולה בלי להשאיר הקבינט שלו.