דרכים לעשות כסף עם רשימת מנויים

חשיבות רשימת להסכמת באתר אינטרנט זה חשוב, חשוב מאוד, של גודל זה הוא אתר האינטרנט. ב, כמו גם ההסכמה הדדית, זה לא זבל. האתר מתחייב לשלוח מידע גישה ועניין מנוי זה. . לעומת זאת, ישראל כץ בהחלט מבין את הסיפור. זה הסכם טוב.

למרבה הצער אנשים שמתעלל ה-opt-in דוא ל רשימות, כל יום פחות אנשים להירשם עבורם, שכן הם משמשים לשליחת מבצעים, מבצעים יותר, מבצעים יותר, כל המידע, אשר כמעט אף אחד לא אוהב. At לפחות לי, לא. אבל, אם תוכן מעניין שלך לשלוח במהדורות החדשות שלך, משהו מעניין מי להירשם, תהיה לך הצלחה גדולה בבית הגידול של הרשימה שלך. הידיעון שלך יהפוך דרך למשוך אותם באתר האינטרנט שלך, כאילו זה היה רק הספתח של מה הם ימצאו. לבירורים בנושא יש לפנות ל הוט שמבין יותר ממני. זה לא סוד למנויים יותר, יותר כסף שאתה יכול לעשות. אז תראה שבע דרכים להרוויח כסף מבלי להשתמש דבר אחר מאשר רשימה משלך.

1) מודעות שמוקמו. חברות רבות מוכנים לשלם על-ידי הצבת מודעותיהם רשימות בעלות מנויים רבים. הם מעדיפים למקם את המודעות שלהם עם רשימות יש מספר רב של מנויים במסד הנתונים שלך במקום לשכור או לקנות רשימות. (2) להמיר בשותפים של חברות אשר משווק מוצרים משלימים ו דומים עם הספין של אתר האינטרנט שלך. ולכן ניתן למקם על הקישורים לאתר שלך, תיאורים קצרים של המוצרים או השירותים המוצעים על ידי פתיחת הדלת כדי להפיק את הכסף, כמו מנויים לחץ על קישורים אלה ולרכוש מוצר כלשהו הם ישלמו עמלה לך כי הם ייקחו את מספר השותפים. (3) היא מציעה מוצרים במשלוח שנמכרו על אתרי אינטרנט אחרים, vendelos לרשימת מנויים באמצעות קידום אותם דרך שלך ידיעון, תיאורים, תמונות של מוצרים. אז הם יקנו מוצרים אלה דרכך, כאשר הם שואלים על זה, אתה ordenarás אותם לאתר אינטרנט אחר ולמכור אותם לקונה זה נוצר עם הרשימה שלך. (4) מוכר ספרים אלקטרוניים הרשימה שלך או אוסף המאמרים שלך. תראה, כל מה שמתכוונים לידני ולגעת כ מאמרים של כמו לעשות את זה או שיש ביקוש גדול. ישנם עוד אנשים שאתה חושב alla בחוץ לצבור ידע בנושא מסוים ללא קשר יש עלות. פוגע להסתמך על החוויה שלך באזור מוגדר, בוודאי יהיו מוכנים לקנות מדריך או e-book, אותו עד אולי שאתה יכול להשתמש בו כתמריץ לעשות מכירת backend או בחדר האחורי של ערך גבוה יותר. (5) השימושים ויראלי שיווק ויוצרים רשת על ידי מזמין שלך נרשמים להיות מוזמן ליותר אנשים לבקר באתר שלך הם מנוי על הרשימה שלך. זכור כי גודל גדול ברשימה שלך, רוב האנשים להיות בעיתונות מיקום הקישורים שלך להצטרף אליהם, וכן לקבל עמלות הפרסום שלך לגדול עוד יותר! (6) טיפול 10.-הם מנויים מוכן לשלם על ידי המידע שסופק יודע שזה לגיטימי, בהחלט אותם. זה הולך להיות של השירות. מנחה את הרשימה שלך כדי להבטיח כי יותר ויותר אנשים להירשם, המעוניינים להיכנס לאתר שלך. בסופו של דבר אתה יכול לייצר הכסף עושים כי מנויים לרכוש את כל המוצרים או השירותים. זכור כי הרשימה שלך היא כמו הדם של העסק המקוון שלך. (7) לבצע מיזמים (JV עם אתרי אינטרנט אחרים). בזמן הרשימה שלך הולך לגדול עמותות מסוג זה יכול להיות עסק גדול. אתם יכולים להגיע להסכם לקדם ברשימת סחורה מעניינת מאתר אחר, כותב איזה סקירה או סקירה זה אם אתה יודע, ממליץ על זה ולשקול שיש לעשות עם היקף שלך, כי זה יכול להיות שימושי גם למנויים שלך. . זה מעניין לראות כי אנשים אוהבים מנטור ומדריך שלי, מר דולרים סוף שבוע אחד עם שליחת מייל. הרשימה (או מעדיף את היחסים שיש לך עם הרשימה) חיוני עבור עסקים מקוונים. נכתב על ידי: חואן קרלוס Fontecha, אם אתם מעוניינים לדעת איך לבנות עסק יעיל רשימת ולעשות עם הביקור שלה: ולקבל הדוח חינם "10 נקודות המפתח של היזם לעבודה חלקית, רווח מלא, לחיות טוב יותר"