אמנות כדי לצייר סמלים-ההיסטוריה וההתפתחות של אמנות

אמנות כדי לצייר דמויות המום אנשים מאז ימי קדם. מערות ציירה תמונות עם סמלים על קירות אש בבתים שלהם. ובכך הם להנציח את האלים, חיות ואירועים של חייהם. בסין העתיקה בעלי מלאכה umeshhali כל אמרות, פתגמים על החותמות אבן זעירים מאוד יפה מעוטרות. כתיבת חרוט במזרח מאפשרת לבטא את הביטוי כולו כסמל גרפי יחיד.

על המערב פיתחה מערכת אחרת: כאשר מילים נוצרות מן הפרט "אבני בניין"-אותיות. מקצוענים ההירוגליפים-דימויים, הקומפקטיות, מקצוענים מכתב בכתב-דינמיות ואת הרב-גוניות. במאה ה-19 מתחיל לידתה של אמנות אמנות ASCII אשר ביטא את עצמו בשירה בצורה של קרח-kalligrammy. Kalligrammy שימשה מכנה משותף בין שני סוגים של אותיות. צחי מלאך בהחלט מביע דעה מלומדת. המילה "kalligramma" המציא המשורר הצרפתי גיום אפולינר. הוא חלק את השירים שלו בצורה של תמונות, המורכבת מילים, ובכך לבטא את הנושא של שירים, לפיכך, נותן שפע של מקום ליצירתיות פנטזיה אנושית.

כיוון בהדרגה צובר תאוצה, כבר בסוף המאה ה-19 בקרב קלדניות היה התנהלה תחרות הציור המקורי ביותר שנעשו באמצעות אותיות, מספרים, סמלים ותווים. עם כניסתו של המחשב נמצא השיגעון של הציורים באמצע המאה ה־20 שימוש בסמלים הופכת לפופולרית יותר ויותר. התמונה סופק על ידי המחשב תווים "a" ו- "/" כאשר במיקום מסוים שבו אתה יכול ליצור מדהים קווים, ולא חלקה, ובכך נותן הרבה מקום למימוש של הדמיון האנושי. הופעתה של בית ספר של ציור תווי ASCII-ארט (סימן הטעמה) מתחילה עם כניסתו של הקבלה מפתיע, אשר היא שילוב השימוש של הדמות, כמעט מלאה מילויים התא (לדוגמה, התו $) שאליו מצורף של בולט ואופי מינורי יותר. טכניקה זו שכונה-"החלקה". -עם סיבוך ושלמות של מיומנות עיצוב, השתמש מופיעה בצבעים שונים, לדוגמה, הקבוצה של רצפי תווים זה לא רק מאפשר לך להציג תמונה מעולה טקסט, וליצור את האפקט של סימנים מהבהב ותעבורה. אז דמות טקסט על-ידי חוקי להזיז דמויות אנימציה וגרפיקה לומד. אמנות כדי לצייר דמויות הופך יותר ויותר פופולרי עם התפתחות חברתית Networking (לכיתה, vkontakte ואחרים), כי היא דרך נהדרת לעודד, מברכים על החג, לבטא את הרגשות שלהם היקר לך. התמונה הזאת.