אם רוצים לעשות הפונדק

שיווק באינטרנט – ויהיה במשך שנים רבות – אחד הרווחי ביותר לעשות עסקים, כי אתה צריך מעט מאוד כסף להתחיל לעבוד, עדיין מציאותי להשיג הכנסה של שש ספרות בטווח של שנה עד שנתיים. . בהחלט, זהו מודל עסקי שאינה תואמת מבחינת מה אתה יכול להציע ביחס מה שאתה דורש, כי אתה יכול להתחיל דרך די מוצק עם פחות מ 200 דולר זמן ומסירות הם מאוד מתחת מה ידרוש את עסק רגיל או עבודה במשרה מלאה. עכשיו, אתה צריך באמת להרוויח כסף באמצעות שיווק באינטרנט? המודל של עסק של שיווק באינטרנט דורש שלושה מרכיבים בסיסיים: 1.-מוצר או שירות זה מספר רב של אנשים רוצים או צריכים. לחץ כאן לארי אליסון ומצא עוד . 2. מקום כדי להציג או לקדם את המוצר הזה, אשר כרוך כל צורה של דף נחיתה (בלוג, עדשה squidoo, אתר אינטרנט או אפילו תחום פשוט הופנה, 3.-מקור של התנועה שאושרו מראש (כלומר, אנשים) מחפשים מוצר או שירות קידום) דבר ראשון אתה צריך לשאול. זה איך אני מוצא אותו מוצר שכולם רצו? פשוט, אם תבקר רשת של החברות המסונפות אליה, תמצאו מידע שימושי כגון כוח המשיכה (מידת הפופולריות של מוצר המשמש ClickBank) או EPC (רווחים לפי 100 קליקים) או רווחים לפי 100 קליקים, מדד המשמש ברשתות אחרות כגון ועדת צומת.

אם תמצא מוצר או שירות עם כובד גבוהה או עם EPC גבוה, יכולים להניח בבטחה את זה אם זה שם, נמצא כי אנשים רבים רוצה או זקוק לו. ברגע שאתה יודע את זה, ואז יש רמה טובה של וודאות כי אם להתחבר מבקרים מוסכמים מראש את המוצר או השירות, ככל הנראה. זה יקנה שלך להרוויח עמלה על ידי זה. אולם, כדי לעשות זאת יש צורה כלשהי של דף נחיתה, אשר עשוי להיות האתר של הסוחר עבור המוצר שאתה מקדם, או אחד בדף שלך איפה אפשר לבצע עבודה של מכירה מוקדמת היכן ניתן לעזור את הסיכויים שלך להפוך החלטות מושכלות יותר. שלב זה הוא שלב ויותר חשוב, כי בהנחה כי הסיכויים הם טוב שאושרו מראש (מה שאומר שגם הם הגיעו לאתר שלך מחפש מה אלה המציע), עדיין צריך עזרה יש לקבל את ההחלטה, בשביל זה אתה לא צריך להיות מוכר, למעשה אתה לא צריך להיות. למעשה, רובנו לנווט את הרשת בחיפוש אחר מוצרים או שירותים, כאשר אנחנו עושים את זה, באמת מה אתם מחפשים מידע שיאפשר לנו לקבל החלטה טובה יותר.

אם שלך אתה לתת למבקרים שלך כי מידע, זה מאוד סביר להניח כי מספר גדול של האנשים האלה, להרגיש שהם לא צריכים. לעשות עוד מחקר, רכישת המוצר או השירות שלך עצות, הצעות, אשר בתורו לייצר עמלה. כמה פעמים את העמוד של נחיתה של סוחר בעל המוצר כי קידום הופכת העבודה כראוי, במקרה כזה הצורך שלך פשוט קישור פשוט של התחום, אבל אם לא זה המקרה, שלך חייב להוסיף ערך נוסף, דרך בלוג, עדשה squidoo, אתר אינטרנט, וכדומה שבו המבקרים יכולים להשיג את המידע אתם מחפשים לקבל החלטות מושכלות, ובכן. כפי שניתן לראות, הוא לא של לרמות למבקרים שלך ולהפוך אותם לבזבז את הכסף שלו, הוא הוא ליצור מצב של מנצחים בלבד כל-כך את הימים המנצח, הצורך הראשון כי המבקרים שלך הם הזוכים. הם בטח לא יודעים אם הם עושים לך לנצח, למעשה לא מעוניין. הנקודה היא שאם אתה נותן להם לנצח את המידע כי אתה מציע להם, אז אתה גם מרוויח.