איפור מינרלי: קרם הגנה טבעית

איפור מינרלי הוא מה עליך להשתמש בקיץ זה, אם אתם מחפשים איפור קרם כל טבעי בטוח ויעיל הגנה. העובדה היא כי הם שני המרכיבים העיקריים באיפור מינרלי צימחי טבעי לא רק לשקף אור, אך להגן על העור מפני מזיקים שהמחלות וגרימת וקרני UV. החומרים, טיטניום דו-חמצני, תחמוצת אבץ, מינרלים טבעיים והן מאוד בטוח מצויים כמעט כל צימחי בשוק. טיטניום דו-חמצני יעילה כל כך בשל היכולת שלהם לשקף אור. יש אחד של מדדי ההשתברות גבוהה יותר בעולם (n = 2.4). למעשה, זה השבירה היא חריגה מינרל יחיד בעולם של יהלומים. טיטניום דו-חמצני הוא אורגני כך היא שומרת על העור מתוך האוסף של לחות להאכיל את החיידקים, לגרום או להחמיר את האקנה. זהו חדשות נפלאות עבור קורבנות האקנה מחפש הרכב יעיל, מוצר של קרם הגנה לא להחמיר שלך התנאי.

השני שמשי מגן טבעי מינרל איפור מינרלי היא תחמוצת אבץ. תחמוצת אבץ לא נבחר בתור מרכיב, עקב האיכויות של הגנה מפני השמש עם זאת, בחרנו את מגוון רחב של צבעים, למעשה הוא elimental במתן מגוון רחב של צבעים לאמנים איפור לעבוד עם הזמן של גיבוש שונה foundaitons, blushes, צללים עין ו. תחמוצת אבץ הוא חוסם UV טבעי כמו טיטניום דו-חמצני. יש כאן גם באיכות עמיד במים טיטניום דו-חמצני ו חדרים חיידקים. תחמוצת אבץ משמש רבות קרמים כגון הגנה מפני השמש טיטניום דו-חמצני.

בשני רכיבים אלה לתת יחד את המותגים רוב של איפור מינרלי SPF 15. כמובן, כמעט כל קרם הגנה להטיף איפור שניתן לרכוש יש מינרלים אלה בו, אז זה מה הבעיה? לנפגעות אקנה, rosescea, מאמינים לי בעיה גדולה. איפור מינרלי המכונה ברחבי העולם איפור כי לא משנה מה התנאים של עור טיפוח העור טיפול עלולים לסבול הוא איפור בטוח לחלוטין לעור שלך. מומלץ ברחבי העולם בוחרים, מנתחים פלסטיים הוא למעשה כל כך טהור יכול לישון בו ללא חשש אקנה סגנון של UPS או כל תגובות שליליות. TALC בסיס איפור, למרות שהם יכולים להכיל גם אלה שני קרם הגנה מינרלי טבעי יש תוספות אחרות, כגון מערכים, כימיקלים, שמנים. טלק בו הוא אורגני, באפשרותך לסייע הזנה חיידקים החמיר אקנה, rosascea. כמעט כל איפור בשוק הוא מבוסס טלק. הבדל נוסף רדיקלי הוא איפור מינרלי טופס לעבד, בלויים. מינרלים בשימוש איפור הם טחון דק עד שיהיו יפים מדי לחבר בנקבוביות העור. טלק לא הלבנת זה יפה, זה התיירות בנקבוביות העור גורם לבעיות נזק או עור. אם אתה מחפש קרם הגנה בטוח איפור מינרלי איפור טבעי בהחלט הדרך. חיפוש מידע נוסף לקבל את העובדות, חומרים, יתרונות, כמו גם עצות בו מותגים הם הטובים ביותר.