איך להיות יזם גדול

אם אתם מחפשים את הדרך להיות או להיות היזם, יש לי חדשות בשבילך, אתה לא צריך היה יזם נולד, פשוט עליך: כדי)-יש סקרנות b)-יש כוונה להיות אחד c)-לאמן את עצמך למעלה מעל לכך שלא תהיה אפשרות אתה מוצא במאמר זה פשוט אך רב עוצמה כמו lograrlo… אתה מוכן? נתחיל עם היסודות, כי ללא רמת כי אתה מוצא את עצמך בתהליך להיות יזם הגדול, זכור היסודות יסייע לך מגבשים את היסודות. () – סקרנות: מהו היזם? היזם word מקורו לטינית: “Inter Prendere”, כלומר, “el נכנס, הופך tarea”, בסנסקריט “Antha Prerna”, כלומר מוטיבציה. כפי שניתן לראות, אם סי לוס mezclamos לערבב אותם יהיה וכן: “el המבצע את הפעילות עבור מוטיבציה היזם propia” על-ידי הגדרת הוא אדם אשר יש רעיונות חדשים, פרוייקטים, משימות, פרוייקטים, מסוגל לקחת כמות משמעותית של אחריות על האירועים אשר יקרה בתהליך של יצירה זו. בספרדית פשוטה, היזם הוא האדם חזוניים מוכן להגשים רעיונות לקיחת האחריות הבלעדית עובדות ואירועים. על אף כל יזמים שונים ביניהם, לכל דבר יש מאפיינים זהים בחלקים שונים.

-מוטיבציה – המאמינים נאמן עצמם – המאמינים נאמן בפרוייקטים שלהם – חיפוש של רעיונות חדשים, פרוייקטים, נחישות – נחישותם – Corajudos – תחרותי – הזדמנויות – מנהיגים ex officio תכונות אלה מ- otras… כעת אם אתה סבור כי אתה מוכן לנסות ולבצע את הפרוייקטים שלך עם אומץ ונחישות, להביע את כל הפוטנציאל שלך ואת האחריות, מודרכת על ידי מוטיבציה אישי משלך עבור תוצאה מוצלחת. לאחר מכן אני חושב שאתה מוכן לשלב הבא. (b) – הכוונה: כיצד לפתח? אם אתה מוכן בהחלט להיות יזם הגדול, לאחר מכן יודעים באופן אינטואיטיבי ההבדל בין הרצוי, נסה. הרצון הוא מעדיף תקווה או תשוקה משהו הממוקם ב תת-מודע שלנו בעתיד הרחוק. יש לנו כל הרצונות, רוב האנשים לא באמת יודע מה החומרים עליך להשיג אותם. הניסיון מצד שני היא הקביעה, בדיוק להבין משהו. זו ממוקמת בדרך כלל הווה פשוט.

יש לעשות עם לקחת את ביצוע הפעולות המתאימות כדי לממש רעיון מסוים דחף את כוח הרצון. אחת יכולה לשקר, חלום, תקווה, רצון שכל אתה רוצה יותר, אבל אתה צריך לקום ולהפעיל אם אתה באמת רוצה לראות את התוצאה של דברים. החדשות הטובות השני שיש לי עבורך הוא כי תוכל גם לאמן את עצמך לעצמך לפתח כל סוג של איכות כולל הניסיון. אריסטו אמר כי הרצון של האדם היה אתה מעז הרגלי ויצר המוסריות של אותם לרמה של הפעולה. -האמן בעצמך – לדעת את עצמך – אוהב את הרעיונות שלך – לגלות את הכוח – commit עם הפרוייקטים שלך – לקחת אחריות – לקחת אותם זמן איכות בספרדית פשוט, אם המוקד את תשומת הלב המלאה שלך שבו אתה רוצה את המציאות שלך, פעולה זו תוביל ליצור הרגלים אלה הדרושים לבנייה של מציאות זו. c-הדרכה פעם אחת לשמוע הישגים לא מגיעים עם ביצוע זהה אך עם המאמצים שכרוכים הם. אחד הגורמים חיוני לבצע כל סוג של הפרוייקט היא המודעות של ההשקעה, לא רק כספי, אך הזמן בילה השקיעה אנרגיה שעליך לפתח עסקים, הפרוייקט או רעיון. לשם כך יהיה עליך להבין לא רק עליך להבין את הרעיון הבסיסי של תכנון וארגון, אך גם אתה beberías להבין, כי איכות זמן ומאמץ זה יבטיח מגע ייחודי של מקוריות בהיצירה שלך, זה יעזור לך להפריד את עצמך משאר ההמונים. תכנון וארגון 1 – 2 רעיונות – שטח פיזיקאי 3-חומרים/כלים 4 – ביממה 5-מבנה וזהות שלב 7-הבא של 6-טקטיקות/אסטרטגיות. חשוב: זכור כי שלך אתה יכול להיות שניהם יזמות כמו מה שאתה רוצה, את הרצון שלך כך יחליט, הכל הוא עשיית הפעולות הנכון, לשאול את השאלות המתאימות וקיום לך עם סדרי העדיפויות שלך. ח'כ סמוטריץ insists that this is the case. יש הרבה כדי להפוך אזור יזמים לעבוד. בראש שלי מלינה Lunarello ElArbolDeLVidOnline.com / המקורי המחבר ומקור של המאמר